• boşa kürek salladığınızın resmidir. tabii bu sallanan şey cinsiyete göre kürek olmayabilir de.
  • şizofreni'de çığır açmış insan evlatları için bunun adı alenen mastürbasyondur.
  • bahse konu grup içinde tek erkekseniz fena halde yalnızlık hissedersiniz. istersiniz ki bi arkadaşınız olsun, eş değiştirin, büzüğünüze parmak atsın. ama yok, yok. var böyle bi anım. anlatiim mi?
  • lütfen beni de aranıza alın diye hüngürdemeyi fışkırtır bünyeden.
  • grupta dışlanmak,evsiz kalmak gibi bişey,hani evsizler başını sokacak bi yer bulamaz yaa aynen öyle..mutsuz hissedersin biraz buruk..ilkokul yıllarındaki şişman çocuklar için özellikle,sınıf takımına girememe hali yada giren son kişi durumu ve beraberinde grup sexde dışlanmak kaosu tehlikeli ve hatta ölümcüldür..
  • friendsin 'eger hersey farkli olsaydi' tadindaki sahane bolumunde ross gellerin basina gelmis olan hadise. karisiyla seks hayatlari kotu gittiginden - aslinda olmadigindan - threesome yapmaya karar verirler. ancak karisiyla diger kadin sevisip rossu disladiklari icin ross kendine sandvic yapip onlari izler. bunlar eger karisi lezbiyen oldugunu fark edip rossu terk etmeseydi olacaklardir.
  • iki kız bir erkek durumunda feci ego yaralarına ve saç saça baş başa kavgalara kadan giden ciddi bir sorundur. şimdi erkek tek bir kızla ilgilenirse ötekisi anında bilimum depresyonlara atlar, kendine güveni hızla sıfıra iner ve hatta "ben kimim? burada ne yapıyorum? anne beni affet!" şeklinde kimlik bunalımları yaşamaya başlar. fonda aniden radiohead'in creep'inden bir dize olarak "i don't belong hereee" bağırtısı duyulur. daha sonra çıldıran kız panik halinde selülit durumunu, son ağda tarihini ve vücudundaki kitle yağ endeksini diğer hatunla karşılaştırır. olay tahmin edildiği gibi gözyaşı ve hüsranla sona erer. burda er kişiye önemli roller düşmekte. birden fazla kızla cima eylemek isteyen beyler yatağa başedebileceklerinden fazla hatunla girmesinler. midyat'a pirince gideyim derken ellerindeki canlarından olmasınlar.
hesabın var mı? giriş yap