• soldaki muhtemelen antikapitalist müslüman eren erdem.. yahu bir yapmacık bir ziyaret yapıyorsunuz bari eren'ciğim anlatsın size müslümanlar eve ayakkabıyla girmez deyu..
  • gürsel tekin'in neden türk milletinin ekserisinin gönlüne giremeyeceğinin kanıtı olan resme sahiplik eden ev.

yahu kardeşim milletin yaşam biçiminden bu kadar mı kopuksunuz?
  • belki çorapları yırtıktır amk.
  • yaşlı teyzenin evidir, halkın evidir.. bu yaptığınız nedir...

eve ayakakabı çıkarmadan girilir mi kardeşim? ne aciliyetiniz olursa olsun, eve ayakkabıyla girilmez..

teyze dese ki atacam bu halıyı zaten girin ayakakbıyla yine çıkarırsın...
  • kutusu dururken ayakkabiyla girmeleri hos olmamis.
  • göz boyamak yerine olduğu gibi davranmasıyla takdirimi toplamıştır. bırakın adam evine ayakkabısıyla giriyorsa seçmenin evine de öyle girsin. teyze çok rahatsız olsa uyarırdı zaten. bu gözler, camiye ayakkabıyla girdiler diye miting miting linç edilen insanları bile gördü. şu ülke şekilcilikten çektiği kadar hiçbir şeyden çekmemiştir herhalde. fuzuli işlerle uğraşmaktan başka işimiz yok milletçe.
  • gürsel tekin ve yanındakinin halktan ne kadar kopuk olduğunu, ne kadar düşüncesiz olduğunu gösteriyor.

not. chp, mhp kafama göre.
  • ben belki halktan kopuk adamların beni yönetmesini istiyorum bundan sonra. yıllardır bellemediği yerim kalmamış, zırhlı mercedes arabayı lüks görmeyen saray sakinleri halktan sanki.
  • gürsel tekin ve diğerlerine ev sakinleri tarafından ayakkabıyla geçin bir şey olmaz falan denilmemişse eğer harbiden ayıp edilmiş. chp'den bununla ilgili bir açıklama yapılmalı.

chp.
  • hemen de chp'ye oy vermeyeyim
hesabın var mı? giriş yap