• son zamanlarda hızla arttığını gördüğüm adam türüdür. avm olsun normal cadde üzeri olsun nerede bu mağazayı görsem önünde felsefi düşüncelerle etrafa bakan adamlar var. içlerinden şanslı olanları alış veriş boyunca hiç çağrılmadan dışarda beklerler. çağrılanlar isteksiz adımlarla içeri girip indirimdeki ürünlerden seçmeye zorlanırlar. ürün seçerken istekli ve hevesli olmak zorundadırlar yoksa tatsız durumlar ortaya çıkabilir.

çift olarak mağazaya gelenler genellikle gençlerdir. bunlar tahminen yeni evlenen ya da evlenecek olanlardır.

geçenlerde genç bir çift gördüm. ismi geçen mağazanın önüne geldiklerinde kadın aniden içeri girmek istedi. erkek itiraz etti. kadın sinirlendi, erkek sinirlendi. tartışmaya başladılar. tam o esnada bizim gruptan birisi (hanımı mağazanın önünde bekleyenler grubu) adamın omzuna dokunarak bizim olduğumuz yönü gösterdi "boşuna direnme" der gibisinden. adam yenilgiyi o an kabul etti. kadın zafer kazanmış komutan edasıyla içeri girerken erkek bizim gruba katıldı. sessizce beklemeye başladı.

hikayenin devamını anlatmak isterdim ama eşim mağazadan çıkınca bende ayrıldım oradan.
  • aynı durumu her hafta sonu bir çok mağaza için yaşarım. heleki madame coco denilen mağaza öldürür beni. her mağazada kasiyerler yavaş mı olur, hep mi sıra olur, kuyruk olur...

bu tarz yerlerde beklerken starbucks'dan bir venti mocha, bilemedin, whoper menü v.b. ürünleri bitirmişliğim var. şimdi kış biraz soğuk, üstü açık avm'lerde sıkıntı oluyor. ama kanyon, meydanpark v.b. açık mekanlarda pringles cips, kola ve sigara gibi özel tv menülerimle mağaza önlerinde yerimi almayı planlıyorum.

bu arada buradan bu yazıları okuyup da başıma gelse ben yapmam, yok ben sert erkeğim fln havalarına giren arkadaşlara uyarım; su sıcak, kasmayın gelin derim. böyle daha zevkli..
  • bizim musteri, bol bol gezip ustune alisveris yapmanizi tercih ederiz tabii:))
  • muhtemelen akşam yemeğine kaynanasının evine gidecektir.
  • toplasan 3 bornoz 2 nevresim 2 kırlent var o mağazada, bunu kaldıramıyorsanız eğer boşanın, çünkü daha bunun mango'su, zara'sı var. bahçelievler mango önünde bekleyen erkekler arasından 5 adet müzik grubu, 3 adet halı saha turnuvası çıktı, bazılarımız bir araya gelip tekstil işine girdik sırf bu zulm bitsin diye. adamlar mağazanın yanına banka açtılar beklerken sıkıntıdan hisse alıp satanlar broker oldu orada. zaman geçsin diye park eden arabalara yardımcı olayım derken değnekçi olanlar var.
  • buyrun benim

onunla dünyanın öbür ucuna giderim ki.. *
  • kaçınılmaz ise zevk almaya bakın.. kırlentler çok güzel beee!!
  • son zamanlarda evliliğin kriterlerinden biri olarak kabul gören etkinlik
hesabın var mı? giriş yap