• ilk adımı erkek atsın.
    hesabı erkek ödesin.
    erkeğin evi var mı?yoksa zke zke alacak!
    erkek ne iş yapıyor?
    erkeğin arabası var mı?yoksa zke zke alacak!
    erkeğin maaşı ne kadar?......................................................= kadın ve erkek eşittir!
    eve erkek bakar.
    düğünü erkek yapar.
    eşyayı erkek alır.
    şu kadar altın alsın erkek.
  • hani cinsiyet ayrımcılığı yapılmayacaktı?
  • afedersiniz "görgünüze sokayım" dedirten kural / başlık.

o zaman parası olmayan aşk yaşamasın. böyle başlayıp devam eder zaten. devamı da belli vay efendim hayatımda bir kere evlenicem en güzel düğün en güzel gelinlik en güzel fotoğrafçı en güzel ev en güzel eşyalar en güzel bok püsür. silkelenin bi kendinize gelin kızlar. ekonomik özgürlüğünüzü alın elinize.

ha parfüme 300 / 500 lira veriyorum sende hesabı öde diyen de gördük twitterda, 5 lirayla gece kulübüne giden de (ne olur ne olmaz, çıkışta kendisini yamayamazsa birine dolmuş parası olsun diye) gördüm bizzat.
  • (bkz: #75852667)
  • yanındaki kadın burcu esmersoy değil ise ortak ödeyebilirsiniz
  • doğuştan görgüsüz olmak benim seçimim olmadığı için bununla gurur duymuyorum lakin bunu sürdürebilmek benim seçimim ve bununla gurur duyuyorum.
  • hayatı beleşe getirmeye çalışan kan emici kadın söylemidir.
    eğer erkek söylüyorsa, beklentileri vardır yatırım yapıyordur.
    neden bir insan sürekli başka bir insanın masraflarını karşılasın ki bu insan onuruna yakışan bir şey değil, onurlu bir kadın buna asla izin vermez.
  • burcu hanım efendi çok haklı. kendisi ile olası buluşmalarımızda her türlü hesabı ödeyeceğimin sözünü veriyorum. özellikle bu konuda çok görgülü olduğumu ifade etmeliyim.
hesabın var mı? giriş yap