• hep ilgincime gitmiş durumdur. aşk acılarını hep erkekler çekiyor.
  • (bkz: aşk acısı çeken bir kadının yapabilecekleri)nden biridir.
    seni öyle bir siklemez ki, varlığını sorgularsın. *
    zannersin ki hatun hiç acı çekmiyor...
  • kuaförlerde uzun saçlarını kökünden kestiren kadınlara sormak gerekir sebebini ve neden o güzelim saçları köklediklerini,sonrasında saçlarını olur olmaz renklere boyatan kadınlara sorun,tırnaklarını kanatırcasına etine kadar yiyen kadınlara sorun,durup duruken evi dip köşe tekrar tekrar aynı yerleri silerek temizleyen kadınlara sorun,hatta hızı alamayıp tavanlara kadar çamaşır suyuyla silen kadınlara sorun,yüz kiloyla aşkıyla gül gibi yaşarken ayrıldıktan sonra elli kilo veren kadınlara sorun,çılgın gibi sebepsiz yere alışveriş yapan kadınlara sorun,birdenbire iştahı açılıp deli gibi yiyen kadınlara sorun,sanal alemde dedektif olupsabahlara kadar eski sevgilisini sanalda takip edip uykusuz işe giden kadınlara sorun :)
  • kadin acisini genelde sadece yakin bir veya birkac arkadasina gosterir, onlara anlatir. baskalarinin kendi acisini gormelerinden korkar ve istemez. ozellikle bunu cevresindeki erkeklere belli etmemeye ozen gosterir cunku olasi adaylari kacirmak istemez yani eger erkekseniz bu dusunceye sahip olmaniz daha olasi. agir laf ettim ama hic kusura bakmayin dogrular bunlar.
    yani boyle bir onerme dogru degildir.
  • zamanında yanlışlığını bizzat kanıtladığım önerme.
  • erkek için de geçerli olmak üzere: (bkz: bir sevişse geçecek hastalığı)'dır o.
  • amı olanın imanı olmaz
  • md k'dan ayrılanlar için geçerli olmayan tespit.

dışarıya belli etmemeye çalışsalar da akşam anneleri arar;
    - kızımın aklını çelme bi daha. sakın arama. bütün gece ağladı. bak babasına söylemiyorum elinden bi kaza çıkar diye.
  • erkek olduğumu anlamama vesile olmuş tespittir. şimdi müsaadenizle, ayakta işemeye gidiyorum.
hesabın var mı? giriş yap