• iyi bir komedi filmine hasret bünyelere ilaç gibi gelecek filmdir. çok iyi çizilmiş karikatürize karakterler, muhteşem oyunculuklar, absürd bir sürü olayın büyük bir normallik içinde sunulması, saçma sapan diyaloglar... uzun zamandır böyle orijinal bir komedi filmi gelmemişti sinemalara... mutlaka seyredilmeli... 3 patron karakterinin yanında jamie foxx'un motherfucker jones karakterinden bir film dahi çıkar bence... adamın pazarlık anlayışı yardı geçirdi bizi...
  • youtube'dan film ile ilgili yazılmış bir yorum.

--- spoiler ---

jennifer anniston has never looked hotter.

--- spoiler ---

kesinlikle çok doğru. kadın ekstra seksi ve güzel gözüküyor kötü kadını canlandırdığı için olsa gerek bir de çok hoş giydirmişler gibi.

son olarak kevin spacey'nin pislik adamı oynadığı rollere zaten bayılıyoruz filmde adi, sinsi patron rolüne o kadar iyi oturmuş ki insan kendi gıcık patronunun yerine koyabilir sanırım kendisini.
  • colin farrell'ın çok feci bir şekilde yaracağı bir film gibi geliyor. abi o tip nedir öyle ya? kadro harika aktörler ile dolu ve charlie day efsaneside başlarında.

bu arada şu cümle kopma sebebidir daha fragmanda kitlendim.

--- spoiler ---

you can fire professor xavier.

--- spoiler ---
  • izlediği takdirde brad pitt'e aklına ve yaptığı seçime sövdürecek bir film.

düşün yani jennifer aniston o kadar daş gibin.
  • uzun zamandir izledigim en iyi senaryoya sahip komedi filmlerinden.

--- spoiler ---

dr. xavier esprisi, motherfucker karakteri, ara ara yaptiklari film elestirileri disinda filmin bence en iyi sahnelerinden birisi;

(bkz: that's not my name)

--- spoiler ---
  • fragmanı izlemedim, hiçbir beklentim de yoktu. hatta kara komedi bir film beklediğim için soğuk bir ofis ortamı ve yine soğuk espriler bekliyordum ki şahane bir komediyle karşı karşıya kaldım. tabi bunda beklentilerin düşük tutulmasının da etkisi olabilir ancak oyunculuklar zaten yeterliydi filmi kurtarmaya. ki olay sadece oyunculukla da bitmemişti.

dikkat spoiler geliyor; bir erkeğin aklının sadece bir tarafında olduğunu yine o erkeğin kendi ağzından dinlemek güzeldi. kokain - elektrik süpürgesi - dale (charlie day) üçlüsü şahaneydi. gregory sen bizim her şeyimizsin!

ayrıca eklemek isterim ki jennifer aniston'ı kaçırdığı için de brad pitt otursun hüngür hüngür ağlasın.
  • colin farrell'ın karakterinin yarıp geçtiği filmdir özellikle benim için. gidin görün eğlenin the hangover serisinin hayvani bir fanı olarak hangover'ı ilk izlediğimde aldığım tadı almamı sağladı. çok çok iyi olmuş.
  • patronlarından kurtulmak isteyen üç adamın komik olayları şeklinde sikindirik bi özetle anlatılabilecek film.. eğlenceli olmasını bekliyorum.. yalnız elemanlardan birinin kendisine taciz ediyor diye jennifer anniston'dan kurtulma isteğini anlayamadım.. benim öyle patronum olsun, tacizlerden tecavüzlere koşarım ulan... zevk almaya bakarım yani..
  • 2011'de gösterime girecek olan, kadrosunda jennifer aniston, jason bateman, charlie day, jason sudeikis, colin farrell, jamie foxx ve kevin spacey'i bulunduran komedi filmi.

http://www.imdb.com/title/tt1499658/
  • hangover tadında eğlenceli bir komedi filmi. öyle ki jennifer aniston, kevin spacey ve jamie foxx 'un oynadıkları karakterler için bile izlenir. hatta colin farrell 'ın karakteri bana les grossman 'ı hatırlattı.
hesabın var mı? giriş yap