• altında "acting audition (oyuncu seçmeleri)" yazan video. hem bir insan ilk kez muz yedi diye neden ağlasın? ben de geçen sene ilk kez mango yedim, herhangi bir duygulanma olmadı.
  • oysa gelişmiş ülkelerde kıçına sokan var dimi, herşey çok bol.
  • videonun tanımından;

this was the acting audition with subject of " north korean girl eating banana for first time "
  • çoçukken muz alındığında ben de eme eme yerdim. bitmesin diye. ufaktım, çok sıkta alınmazdı. o günlere döndürdü beni :) ulan şimdi çürüyor, yüzüne bakmıyoruz. nankörüz biz, nankör.
  • buna inanan iq süzler var mı lan?

mesela, 20 25 yılın sonunda ilk defa tattiginiz tropikal mevye sonrası suratınız böyle, kromozom eksikliği çeker gibi mi oluyor?

subliminal derlerse anlarım. ilk muzlar boyle olur hep.
  • insan ilk defa muz yedi diye bu kadar duygusallaşır mı lan amk.. böyle bir duygusallığı ancak, uzun seneler gurbetten sonra memleketine ait bir şeyi yerken yaşarsın.. fake olduğu 300 metreden anlaşılan video..
  • ulan bu korelilerin butun videolari fake gibi geliyo. misal bu kadin kadin bile olmayabilir.
  • bizim kayinpeder anlatmisti ilk defa "40 yasinda muz yedim, sonra da yemedim" diye.

insanlar hep ellerinde olmayana ilgi duyarlar. ben de 30 yasimda ilk defa ananas, papaya, lici, mango yedim. 30 sene yemesem eksikligini cekmeyecegim meyvalar bunlar. bunlari yerken de, vah benim fakir cefakar ülkem, bunlari orda yiyemedim demedim.

adamlar 90'larda kitliktan insan eti yediler kuzey kore'de. muz nedir lan?
  • ilk defa muz yiyor ama 40 yıllık maymun gibi soyuyor, geçiniz.
  • güney kore güzel sanatlar fakültesi öğrencisi pureum jongun çektiği bi videodur.

dönem sonu çalışmasıdır.
hesabın var mı? giriş yap