• efendim dominik cumhuriyeti'nde bir ruyayi yasayan, benim cok kafamin basmadigi dogal yasam dogal bakim kafalariyla dunyalar tatlisi bebislerini buyuten dunyalar tatlisi(?) ebeveynlere sahip fantastik ailedir. bu kafaya bu noktaya nasil geldikleri buyuk merak konusu olmakla beraber fotograflar hayata dair istah acan turdendir.

burdan buyrunuz: https://www.instagram.com/nurturingnova
  • (bkz: gerçek survivor bu değil)

.

bu instegram hesabındaki fotoları bizim yobazlara göstersen, bunları cennette çektim sonra da size göstermek için dünyaya geri getirdim desen imanlarını pekiştirirsin. daha sıkı sıkı sarılırlar allah'ın ipine. büyük sevap yazar senin de hanene.

.

not. kendini allah olarak tanıtıp dolandırıcılık yapmak veya eve gelen meleğe para kaptırmak gibi fantastiş vakaların yaşandığı bereketli topraklarda pekala mümkün.

.
  • babanın ragnar lodbrok'a benzediği aile.
  • hayran olduğum ailedir. gecenin bu yarısı, bir daha kullanmayacağım formüllerin içerisinde yarın sabahki sınava çalışıp arka planda bu zamana kadar alakam olmayan konuyla ilgili bitirme projemi düşünürken, maddi kaygıların verdiği dikkat dağınıklığını yenmeye çalışıyorum. bu güzel aileyi görmek, bir yandan tebessüm yaratırken, bir yandan da içimde kötü hissi aktırdı.

şuan tam da yanlarında olmak istediğim aile.
  • "ahahahh ne super hayatimiz var bence herkes gormeli" seklinde hala poz poz internet maymunlugu yaptiklarina gore, pek de o kadar hidayete erememislerdir. kendi iclerinde oksimoron bir durum yasayan, sekil olmak icin can veren bir ailedir.
  • burjuva bir ailenin, parasıyla "ekolojik" yaşama sevdasına tutulmasını anlatan trajkomik hikaye.

bu arkadaşlar, doğa ile bir olmuyor, doğaya dönmüyor. hele elde telefon ile hiç olmuyor.
    duyan da taştan alet yapıp avlanıyorlar sanacak.

bunlar, kişisel gelişimin üst seviyesi zenginin ekolojik hayatı reklamına tutulmuş sahte insanlar. birey falan demeyeceğim, bu modanın içinde sürüklenip giden birçok burjuva var çünkü ve buna da bireylik denmez, denemez.
    doğa vahşidir, pembe vegan hayallerle ve parayla anca bunun, örnekte olduğu gibi, bozulmuş bir formunu alırsınız.
    vegan olup da birçok endemik türün yaşadığı yerlere yerleşip doğal hayata tecavüz etmek oksimorondan öte bir şey değil.
    bunlara iştahla bakan veganların, saçma sapan yat videolarına ağzı sulanan apaçilerden hiçbir farkı yok.

son olarak, evet, insanlar kategorize edilebilir. kültür diye bir şey var, milyarlarca insandan tamamen farklı olamadığınız sürece, ortaklık bulduğunuz sürece bir kategoriye ait olacaksınız/olacağız ve bu devam ettikçe buna karşı geliştirilen fikirlerin size yöneltilmesinden daha doğal bir şey yok.
  • (bkz: nyse sn vegnsn snrm ii gclr)

ya yemin ediyorum, bu insanlar, su fotolar, bana azcik huzur muzur cagristircagina, daha cok icime fenalik getiriyor. dunyanin en feyk seyi ya. of!
  • eren insanın instagramla ne işi olur dedirten aile. hem parayı nereden kazanıyorsunuz lan, yemeyin bizi.
hesabın var mı? giriş yap