• sezen aksu destekli harika başlayan bir kariyer ancak bu kadar hiç edilebilirdi. muazzam bir sesi olmasına rağmen son yıllarda sadece bağrıyor. şarkı söylerken de bağırıyor, kariyeri pek de yolunda gitmediği için de bağırıyor. uzun zamandır kötü şarkılar seçiyor. karakter olarak zaten, ne diyeyim çok itici bir persona çizdi. yıllardır da katlanarak arttırdı bu durumunu. sürekli magazinlerde, en bilmiş tavırlarıyla birilerine laf söylüyor. inanılmaz bir egosu var. ayrıca son albümünü konuşmak yerine, orada burada durmadan gülşen'in kıyafetleriyle ilgili antipatik yorumlar yaptı. sonuç ne oldu: albümün çıkış şarkısı bile spotify de ancak 100 bin dinlendi. youtube da ise şarkısına like satın aldı. kimse dinlemiyor. kimse ciddiye almıyor. kendisi de agresifleştikçe agresifleşiyor. bu saatten sonra zannetmiyorum aydınlansın. üzücü.
  • hırsız kocalarını unutup gülşen'e laf etmiş, akp'ye yaranacağım diye bir taraflarını yırtan çirkin sesli çirkin şarkıcı.
  • şimdi bu hanımefendinin yaptığı müzik ilk çıktığı yıllarda “ kaliteli pop ” olarak falan anılıyordu. kimseyle didişmeye girmez, şarkısını söyler* sahnesinden iner giderdi. baktı ki burada ekmek yok önce bir 1-2 arabesk cover albüm patlattı, yolunu buldu. paranın ve birazcık yüzüne gülen şöhretin tadını alınca oradan yürüdü. sonra bir baktım demet akalınla kanki olup küsmeler, sabah kuşaklarında demeçler vermeler, “ bu ülkede sanat yapıyoruzzz ” havaları falan çöktü üstüne. ya bacım hangi sanat allah aşkına? yelken melken indi mi sanat? iyi ki bir sesin var diyeceğim de övündüğün tek silahın olan sesini de sadece avaz avaz bağırarak kullanıyorsun. sesin renginde bir duygu yok, tutunamadım dönemindeki duygu da kaybolmuş gitmiş. “ şimdi ben bi sanatçı olarak… ve de her şeyden önce bi anne olarak! ” falanlı demeçler hayırdır ya? annelik zırhını yüklediğin zaman zaten bu topraklarda haksız çıkma imkanın yok.

instagramda 1milyon takipçisi varmış baktım. bi insan neden ışın karaca'yı takip eder ya? binlerce post paylaşmış, atarlı sözler falan da var içinde “ herkese güvenmek en kötü özelliğim ama bu son!.. ” falan tam lise 3 derbederliği. açıkçası ışın karaca çok matrak ve eğlenceli bi hatundu yıllar önce ama işte bu zayıflama merakı, yeteneğime rağmen popüler olamıyorum endişesiyle davranmaya başlayıp kendisine sempati besleyenleri bile yıldırdı. iş yerinde sürekli “ bak canımm… ” diye cümleye başlayıp kibirli kibirli konuşan mutsuz kadın müdürlere benzedi iyice.

şarkım 1 numara olmuş diyorsun da ne bir radyoda duydum, ne bir kişinin dilinde… click tuzaklarına da düştüyse eyvahlar olsun zaten!

tanım: şarkıcı. genellikle yoruyor.
  • sevdiğim bir sanatçı.üçüncü çocuğuna mada faka adını vermesini temenni ediyorum.
  • ülkenin en kötü şarkı söyleyen insanlarından olması muhtemel. bak ses demiyorum yorum diyorum. sürekli sesini kanıtlama çabası içinde olduğundan aşırı yüksek desibelden tabiri caizse böğüre böğüre şarkı söylüyor. en ufak bir duygu kırıntısı yok yorumunda. bir de kelimeleri acayip hallere sokarak söyleme gibi bir alışkanlığı var. şimdi bir de tsm'ye el atmış ki 15 saniye dayanabiyor insan. yapısı itibariyle duygu yüklü ve sakin sakin söylenmesi makbul şarkıları yine haykıra haykıra bağıra çağıra rezil etmiş. bunun yanında kişi olarak iticiliğinden hiç bahsetmiyorum bile.
  • sasha mia adını koyduğu bebeğin sahabı. koruyucu melek ve insanlığın koruyucusu anlamına geldiğini söylüyor ama benim bildiğim onun doğru olan mia sashadır. zaten öyle bir kozmetik şirketi de var. koruyucu ve gizleyici kremler satıyorlar. aman ne yaratıcı fikir.

ben de çocuklarım olursa birinin adını mark diğerininkini spencer koyacağım. yaratıcılıkta üst düzeyim.
  • "sesim var diye her şarkıyı bağırarak söylemeliyim."
    karaca, i.
  • çok insan düşmanı değilim hatta eskiden şişman diye sempatik bulurdum kendisini ama avaz avaz bağırdığı için sevmezdim müziğini. bir duygu vermezdi bana. yani benim caz gırtlağım var ortamın kralıyım tarzı bir müzisyenliği taksicinin makas atanı gibi bulurum. aksine adelle de yeri gelince en kuvvetlisinden diklere çıkar peslerde olayı gırtlağa indirir ama yeri gelince de aynı şarkı içerisinde en yumuşak sesleri duyarsınız. bu açıdan bakıldığında ışın karaca bana işin sadece bağırma kısmını taklit eden bir popstar yarışmacısı gibi gelir. peki bu uyuz olma durumu nasıl başladı?

efendim bundan yaklaşık 1 ay önce trt müzikte denk geldim program yapıyor. konuk sanatçı selami şahin. konuk bomba. ama her şarkıda araya girmeler, her şarkıda ustanın naif sesini bastırma çabaları, her şarkı arasında kafası mı güzel nedir bilemedim tuhaf tuhaf ben çok büyük sanatçıyım cümleleri, gözleri kısarak dudakları bükerek konuşmalar gerçekten rahatsız etti beni. kilo vermenin özgüveni güzeldir ama sonuç olarak insanın mevcut pozisyonunu da iyi analiz etmesi gerekir. 95 kilodan 30 kilo çıkınca zayıf olmuyorsun, olsan da öyle davranmamalısın ki...

selami şahin ne erdemli insanmış. tek kelime etmedi, tek cümleyle ezmedi. bak yavrucum ben zeki müren'e beste verirken sen daha yoktun sorunun ne bu şarkılarla, hadi kendi şarkıların tamam, benim şarkılarıma benim önümde nasıl böyle davranırsın demedi. arkada durdu ışın hanım hazretlerinin yerleştirdiği yerden izledi. selami şahin'i çağırıp neden tek başına şarkı söylersin o da anormal. bir izleyin o konuşmalara, gereksiz özgüvene şahit olun anlayacaksınız.
  • londra doğumlu imiş. ancak tavırları ile tam bir kasımpaşalı :/
  • türkiye sınırları içerisindeki en itici insanlardan biri. çok net. bir ercan saatçi olmasa da çok itici gerçekten. sesi, yapmacık kahkahaları, şarkılarda yaptığı gereksiz inişler çıkışlar. yok harbiden çok itici.
hesabın var mı? giriş yap