• gündemde tutulması gereken başlık. ayrıca ankara büyükşehir belediye başkanı mansur yavaş’ın gösterdiği duyarlılığı hayvansever olduğunu sürekli vurgulayan ekrem imamoğlu’ndan da bekliyoruz.
  • (bkz: up)

istanbul büyükşehir belediye başkanı ekrem imamoğlu!

gözlerini kapatma bu hayvancıklara. ölmesinler. ne olur, ölmesinler.

yardım et.
  • belediyelerin mutlaka ama mutlaka yardim etmesi gereken kopeklerdir.

artik neye uzulecegimizi sasirdik. her yerden kotu bir haber geliyor. simdi de kopeklerin icler acisi hali. sonumuz hayrola.
  • bağış yaparak bireysel destek olabileceğiniz durum.

tıkla

edit: bırakın açlıktan ölsün diyenler ulan sizde hiç mi insaf yok hadi kısırlaştır desen anlarım da hangi vicdan bir canlının açlıktan ölmesini içine sindirebilir vicdanını siktiklerim.

edit: bağışlar işe yarıyor devam. https://twitter.com/…der/status/1244387560819961857
  • ekrem imamoğlu'nun da, buna sebep olan ilçe belediye başkanlarınin da alayının belası çıksın umarım. lanet olsun hepsine.

cumhurbaşkanlığı seçiminde de aday olursa oy diye veririm ben sana bu ahımı. tayyipten farkın yokmuş lanet herif. sinirden kendimi gebertecegim ya.

edit: bir çok kişi ekrem başkana sitem edince makarnacı diye yazmış. bir gün gidin kent ormanlarina terk edilmiş hayvanciklarin açlık ve eziyetini görün, bir gün olsun gidin barınaklardaki hayvanların halini bir görün siz de benim gibi sinirlenmezseniz ben de bir şey bilmiyorum.

siz de elinizden geleni yapabilirsiniz.haykurder
  • şu süreçte malesef insan daha ön planda kalıyor arkadaşlar. bu gerçeği kabul etmeliyiz.

keşke olmasa böyle fakat şuan tüm ekonomik güç coronayla savaşa yönlendirilmiş durumda. yani umarım öyledir.
  • sorumlu kişiyi eleştirsek ak troll olacağız ama bi zahmet şu hayvanlara bir yardım eli uzatılsa...
  • köpeklerin yeri sokaklardır insansız sokaklar istiyoruz diyen ruh hastalarının eseridir. buyrun işte. insansız sokaklar ve köpekli sokaklar. hani köpeğin yeri sokak ya.
  • sadece köpekler değil bütün hayvanlar zor durumda ben de elimden geldiğince balkondaki saksıyı boş bırakmıyorum evdeki bulguru mercimeği kuşlarla paylaşıyorum. benden çok tüketiyorlar ama afiyet olsun balkonda arkadaş oluyorlar bana
  • up
    up
    up
hesabın var mı? giriş yap