• eksi sozluk almanya zirvesi'ne cok farkli bir renk katan, beraber gecirdigimiz kisa zaman icerisinde bizde, sahip oldugu tecrube, kultur ve yetenek bakimindan sadece buzdaginin ustunu gosterdigi izlenimini birakan abimiz. yatilli zirve tamlamasini ilk kullanan kisi olmasi da kuvvetle muhtemeldir. *
  • hayata hem umitli hem de gercekci bakmak mümkün diyen, konustukca daha cok konusmasi istenen zirve abimiz.
    evet abi tabii; yoksa bizi sahipsiz mi sanmistiniz.
  • bugun beni benden alarak, hic olmadik bir yerde *, ismim yerine, sankaranarayanan diye anons ederek beni benden almis, devletlümüz. kendimi fight club'da hissetmemin yanisira, nickimi dogru telaffuz etmesiyle de birkez daha icim isinmistir.

nickimin, kerizettin troleybus ya da pipican ve kukucan gibi birsey olmasi ve cümle aleme rezil olmak da vardi gerci. *

kendisinin imzasini alma serefine de nail olmus bulunmaktayim ki hayat boyu saklayacagim. *
  • su katılmış hariciyeci. bir sonraki ankara gorevinde gorusmeyi arz ederim.
  • ülke ülke gezip en kral mekanlarda takılan, en leziz yemekleri yiyen ve bunlara katlandığı için de kendisine para ödenen yazar. * *
  • birkaç aylığına gittiği allahın pekininde rahat durmayarak zirve* organize eden, hal-hatırımızı sorup, sözlük kariyerimizi yakından takip eden abimiz. meslekdaşım.
  • hem entellektuel hem geyik babinda essiz birikiminin yani sira sozluk logosundan tisort yaptirip giymesiyle medeni cesaretinin boyutunu gostermis olan sozluk yazari.
  • sözlüğün zarif beyefendisi, hayatimda tanidiğim açik ara en yetkin en donanimli insanlardan biri.bir gün, jonas biliyor musun ben sana cok guveniyorum dedim, iki saniye durdu ve "bu büyük bir sorumluluk kabul ediyorum" dedi.o gün bugündür benim için çok şey ifade eder kendisi.kötü gün dostum güzel kalpli iyi insanim.
  • hakkında yazacak kadar haddi kendimde bulamıyorum. fakat o kadar içten ve o kadar derin cevapları var ki kelimeler onunla sohbet esnasında adeta yeni bir varoluş yaşıyor.
  • yıllar boyunca aynı sorularla kendisini darladığım yazardır kendisi.

ne ben bunun farkındayım ne de kendisi farkında. şakdjsgskdl.

aynı sabırla bana cevap vermiş ve beni utandırmıştır.

son mesajlarımın birinde evrene harika bir mesaj yollamışım. ve o gerçekleşti. o zaman yeni mesajın da zamanı geldi demek ki.. onu mesaj olarak yollayacağım kendisine.
hesabın var mı? giriş yap