• kadınlar ısrar eden erkeklere bayılırmış çünkü ısrarcı erkek para harcamaya hazır erkektir,her konuda ödüne hazırdır,bu kızlar için hazır pasta ya benzer,daldır çatalı ne yersen önünde..
  • whatsapp engelli
    telegram engelli
    arama engelli
    sms engelli
    mail engelli.

dumanla haberleşmek paha biçilemez.
    ısrarın da sonu yok ki. nasıl ısrar edelim.
  • alakası olmayan durumdur. kadınlar kısa bir süre ayaklarını yerden kesecek kadar ilgi gösterip, ardından ilgiyi bir anda kesen adamlara ilgi duyarlar.
  • dedi pis sapık.
  • bizim de gönlümüz varsa o işe evet. ama gerçekten istenmeyen bir şey hakkında diretiliyor ise ışık hızında soğutur
  • yalan. aksine daha çabuk soğuyorlar.
  • ısrar eden erkek ya ağır betadır ya da ağır abazadır.net.
    kadın size arzu duymuyorsa ısrar ederek onda arzu ve şehvet uyandıramazsınız.böyle bir şey mümkün mü allah aşkına?
    teklif edin ama ısrar etmeyin.biraz cool olun.değerli erkek olun.kendinizi geliştirin.kendinizi gerçekleştirin..
    bırakın ilişki için kadınlar size ısrar etsin.
  • yok öyle bir şey kime bağımlı bir sülük gibi yapışırsan o kız ya da erkek senden kaçar ve haklıdır hastalıklı gibi bir insana yapışmak kendi hatamızdır illallah getiririz o insana
  • ısrar ettikçe ben küçülüyorum, küçüldükçe de büyümesi gerekenler büyümüyor, o yüzden ısrara gerek yok.
  • "kezban ruhlular ilişkide ısrar edenlere bayılırlar " olarak düzeltilmesi gereken.

sağlıklı bir ilişki, karşılıklı çaba ve hoşgörü ile gelişir. bir tarafın ısrarıyla devam eden ilişki toksikten öteye gidemez.

şiddeti haklı kılması için söylemiyorum kesinlikle ama bugün ilişkide fiziki veya psikolojik şiddet gören insanların önemli bir kısmı ısrar edilmesini seviyor muhtemelen.
hesabın var mı? giriş yap