• hic umrumda olmadi ben sırf kadinlar begensin diye yapmiyorum bu benim yasam tarzim oldu seviyorum ve iyi hissediyorum gerisi umrumda olmadi hicbir zaman sagligim el veridigi surecede yapicam insallah
  • ne bu kaslı turnusolü mü. kaslıyım ve evliyim. bu iddiaya götümle bile gülmüyorum.
  • beyler bayanlar bırakın artık şu başkaları için kendinizi farklı kalıplara sokmayı.neyle mutlu olursanız canınız neyi istiyorsa onu yapın sırf karşı cinsi(ya da hangisinden hoşlanıyorsanız) etkilemek için kendinizi böyle toplara girmeyin. kendiniz olun, kendiniz olursanız sizin gibi insanlarla birlikte olabilirsiniz ve en güzel birliktelikleri kendiniz gibi insanlarla yaşayabilirsiniz. sporunuzu yine yapın ama ne raddede olacağına bu tutum sebep olmasın sizin yaptığınız spora verdiğiniz değer ve biçtiğiniz anlam olsun.
  • “bir erkeğin vücudunun sahip olduğu kuvvet ve güzelliği görmeden yaşlanması bir utançtır.” demiş sokrates, ikinci olarak ulu önderimiz ''sağlam kafa sağlam vücutta bulunur'' demiş. türk kızları da kaslı erkek sevmiyorum demiş. hayatta kimi ciddiye aldığınızı gözden geçirin.
  • en iyisi türk kası uzun vadede kazandırır kızlar
  • bugün de beğenilmedik. beni beğenen böyle beğensin.
  • günümüzde tam tersi geçerli olan durum. kadınlarda erkekleri şimdilerde en çok çeken ilk üç özellik çekici dış görünüş, laf yapan ağız ve fırlamalıktır. çoğu kadın yakışıklı, kaslı, uzun boylu, aşırı özgüvenli, şamatadan anlayan tiplere '' hayır '' diyemez. dolayısıyla yanlış bir iddiadır.
    hatta şunu da belirtmek gerekir ki öve öve bitirilemeyen sapyoseksüellik gizli bir dernek vasıtasıyla yürütülüyor sanırım. çünkü çevremde hiç okunan kitaba ya da kültürlü bir konuşmaya ilgi gösterip yakınlaşan bir kadın görmedim. ama yakışıklı, boylu poslu, kaslı tipler hiç yalnız olmuyor.
  • bence doğru tespit. kesinlikle beğenmiyorlar... sadece ıslanıyorlar! hepsi bu.
  • yanlış tespit.

kadınlar erkek beğenmiyor artık.

sadece ekşi sözlükte boklanan erkek fenotiplerini listelesek zaten yaşayan hiç bir erkek "beğeni" şerefini tadamaz.

(bkz: zeus'un götü kocaman)
    (bkz: gözünün üstünde kaşı olanın bok olması)
    (bkz: ferrarisi olmayan 190'dan kısa 50 kilodan fazla erkek ezikliği)
  • "fit ve dozunda kaslı" olmanın ne olduğunu öğrendiğinizde bu tartışma bitecektir.
hesabın var mı? giriş yap