aynı isimde "kanzuk" başlığı da var
  • onbinlerce ergenin ve bir o kadar da tatminsiz mutsuz insanın kullandığı bir platformu, demokrasiden hayli uzaklaşmış bir ülkede yönetmeye çalışıyor.

allah kolaylık versin.
  • kendisi istediği yazarı uçurabilir mi ? evet uçurabilir.

peki yazarlar da bu duruma tepki gösterebilir mi ? evet gösterebilir.

sonuç ? kanzuk sizi ister sallar, ister sallamaz. ona göre de siz ne reaksiyon verirsiniz o olur. ama tek bir yazar için böyle bi platformu terk edecek tarzda insanlar değilsiniz, o nedenle ben kanzuk'un yerinde olsam çok da sallamazdım.
  • agamemnon'a bos ol bos ol bos ol diyen suser. saclari da kim jong-un yapsa bitecek sözlügün dönüsümü.
  • ilginç bir çetesi olan admin. bu nedir lan ?

çete üyeleri tam liste
  • agamemnon'un eşinin boşanma avukatı olan kişi
    (bkz: agamemnon'un sözlükten uçurulması)
  • kendisini savunan kişi an itibariyle chainard.

haliyle, kenarda bu başlık için birkaç yıldır bekleyen entrylerimi sildim. düştüğü nokta bu. chainard savunuyor adamı, ahah.
  • ssg, theoden ise kendisi de sürekli vesveseyle onun aklını bulandıran, sedet'in etrafında insan barındırmayan ve yetmezmiş gibi sonunda tahta da oturan grima wormtongue'dır.

zannedersem tek eksiğimiz, aslen bir alevi dedesi olan gandalf!
  • saçmalığa gel, yazarın biri kendi bloguna link veriyor diye uçurulmuş kanzuk yönetimi tarafından.

içeriği üreten adamın bir de kendi yarattığı şeyi tanıtması için sizlere para mı ödeyecek yahu? şirket olunca sol frame'e reklam başlık koyabiliyor ama içeriği size sağlayan adam kendi ürününe link veremeyecek öyle mi?

ha bunu gidip alakasız başlıklara yazdıysa bilemeyeceğim ancak gördüğüm kadarıyla arabalar hakkında yazılar yazmış ve ilgili araçların başlıklarında link vermesinden daha doğal bir şey olamaz. google'da yaptığım aramada da bu yazarın tam olarak da bunu yaptığını, yani otomobil başlıkları altında kendi blogunun ilgili içeriğine link verdiğini gördüm. yani diğer yazarlar/okurlar için de faydalı bir içerik yaratıyor, spam yok. kaldı ki format farklı, fotoğraf v.s. içeriyor yazılar.

şu türkiye'de ne pis bir internet kültürü var arkadaş, herkes orijinal içerik ayağı yapıyor. sakın ha başkasına trafik kaptırmayın değil mi? arabalar hakkında bilgi almak isteyenler gelsin hep ekşi sözlükten okusun, siz de milletin yazdığı yazılara reklamı dayayıp para kazanın.

şu sözlüğün müşteri hizmetleri bile yok, ne silinen entryleriniz için açıklama alabiliyorsunuz ve yaşadığınız sorunlar için destek alabiliyorsunuz.
    yapılan tasarım değişiklikleri ile birlikte exsposure da zaten iyice azaldı, yani sözlükten artık fikirlerinizi kitlelere yayma, bu fikirleri tartışma hizmeti de son derece kötü bir hale geldi. illa trollük yapacaksın ki 20-30 kişi yazsın da sol frame'de popüler olsun ki birileri görsün.

dahası format namına da bir şey kalmayınca tartışmalı konularda okumaya değer bir şey bulmak da iyice zorlaştı, rezerve diye bkz verenlerin, daha önce yazılmış şeyleri 10.cu defa yazanların ağzının ortasına şöyle bi patlatmak istiyorum. yani hem kendi yazdıklarınıza okuyucu bulmak zorlaştı hem de okumaya değer içerik bulmak zorlaştı.

bir de herhalde analytics'ten bakınca pageview v.s. de bir sıkıntı görünmüyor ki bunu iyileştirmeye yönelik bir çaba da yok, hatta geçtim çabayı - insanların millet vekili aday adayı olmuş siyasiler hakkında yazdığı legal içeriklerin silinmesi üzerine bu içeriklerin korunmasına yönelik en ufak bir çaba yok. bakın, savcıya ip adresi vermeyin gibi saçma sapan taleplerden bahsetmiyorum, şirketinizin sağladığını iddia ettiğiniz servisleri sağlamıyorsunuz diyorum. meltem banko başlığı iyi gününde 100,000 gösterim yapıyor, bu da 100 lira eder, dilekçe masrafını çıkarmaz, kapat gitsin mi diyorsunuz nedir?

ha bu arada, yapacağınız işi bize sorun da demiyorum ama attığınız adımlarım açıklamasını yapın, tutarsızlıkların açıklamasını yapın.
  • dalga geçilen bir adamdan nefret edilen bir adama evrilişini keyif ile izliyorum.

uzaklaş buralardan başak. eskiden zaten sevilen bir adam değildin. dürüm mürüm dalga geçerdik anca. bugün ise sadece nefret ediliyorsun.

kendini çok sevdirmeden git başak
  • mesele reklam değil, siz hala anlayamadınız mı. mesele reklam kazancının kime gittiği.
hesabın var mı? giriş yap