• (bkz: arkeoloji)
    (bkz: sanat tarihi)
  • (bkz: ilahiyat fakültesi)

kapatılıp sosyoloji içinde bir dal olarak okutulmalıdır.
  • bir hukukçu olarak (bkz: hukuk)
  • (bkz: işletme)
  • ulkemizde bilime bakis acisini ozetleyen hede.

universite meslek kursu degildir. mayisa girme yeri degildir. diplomasi cvye yazilan yer degildir.

universitede bilim uretilir bilimsel calismalar yapilir ve yayimlanir. universitenin birincil gorevi bilim yapmaktir. sonra lisans ve lisansustu egitim vermek.

bizim barzolar universiteye mayisa girmek icin gittigi icin anlayamazlar. 3k mayis versen universite okumayacak. kendince mayisa giremeyecegi lisans programlarini gorunce "bo bolomleri kopoton yo" diyor.

he dallama kapansin. o bilim dali sen fotokopi ezberleyip diplomasini al diye var zaten dimi. siktigimin sigirlari.

sinirlendirdiniz gene adami. emmi ilacim nerde.
  • 50 üniversitenin hukuk fakülteleri kesinlikle kapatılmalı. geriye 5 ya da 6 fakülte kalsa çok güzel olacak.
  • bütün bölümler. şahsen ben direkt ktü'nün kapatılmasını istiyorum. bölümlerin kapatılması yetersiz kalır.
  • (bkz: biyokimya)
  • hazır elimiz değmişken toptan kapatıp kurtulsak mı acep?? hem kampüs alanlarından kalan yerlerde tarım falan yaparız, olmadı duble yol geçiririz, ha dur lan unutuyordum avm yaparız.

varlığı büyük sıkıntı hem üniversitelerin, devletimiz bin türlü engel koyuyor vatandaş bir şekilde kazanıp okuyor sonra utanmadan mezun olup iş istiyor. koskoca bakanımız çıkıp her üniversite mezunu iş bulacak diye bir kaide yok diye açıklama yapmak zorunda kalıyor. hem biz ara eleman ülkesiyiz arkadaşım üniversiteyi ne yapıcaz di mi ama.

ha unutmadan (bkz: boko haram)
hesabın var mı? giriş yap