• komşuyla yaşanan problemler genellikle yasal bir suç teşkil etmiyorsa bir tarafın taşınmasını gerektiren çözümler oluyor.

malesef huzur kaçırıcı bir durum kesin çözüm taşınmak. yoksa huzurunuz daha fazla kaçacaktır. insanlarla uğraşmak çok zor.
  • siyah elektrik bandı ile kapı deliği kapatılasıca komşu örneği.
  • kapıya anadan üryan bir şekilde çıkıp, malzemeyi komşuya sallayarak sorunu çözebilirsiniz. yada daha da iştahla izlemesine de sebep olabilirsiniz bilemedim şimdi.
  • bize gerek yok atalar zamanında dostane bir tavsiye vermiştir, dediğim durum. (bkz: kötü komşu insanı ev sahibi yapar)
  • kendi evi içinde istediğini yapabilir,
    sende aynı şekilde söylene söylene gidersin

başka birşey olmaz
  • ayakkabıyı karşı komşunun mermerine nasıl götürüp giymiş çocuk orayı anlamadım ama iki taraftan biri cinnet geçirip kavga etmedikçe bu sorun konuşarak çözülmez, geçmiş olsun. ilk cinneti siz geçirin ve kadın üstünüze gelirs kapıyı açın, haneye tecavüz olsun.
  • belki de bağlaçlara takıntılı bir komşunun çılgınlığı olabilir. en iyisi taşınıp, insanları rahat bırakmak.
  • (bkz: bayan değil kadın)

evet, bir tek buna takıldım.
  • ilk olarak rahatsızlık veren kimse onun biraz alttan alması gerekiyor bence. çocuklara da anlayış göstermek gerekir ama kimseden kendi çocuğunuz için anlayış bekleyemezsiniz.

mermerine basmayın, kapısına yaklaşmayın, apartmanın içinde gürültü yapmayın, görmezden gelin.
  • bir ara yurtdışında yaşamıştım.
    karşı komşum rus bir aileydi ve sürekli bunu yapıyordu ve belli ediyordu.
    bir gün anahtar deliğine sakız yapıştırıp protesto ettim.
hesabın var mı? giriş yap