• temizlemesi dert.
  • en fazla 2 kere kullanacaksınız, bunu düşünerek karar verin
  • meyve dediğin eline alınır ısıraa ısıraa yenir kardeşim.. sıkıp suyunu çıkarıp ne yapacan hayretsin ya!!
    ancak ve ancak bir bebeğin varsa eyvallah.. koca adamsın al eline ısır..
  • iddia ediyorum servise en az giden mekanik üründür. çünkü kullanılmıyor. almayın.
  • gereksiz masraf. ilk hevesle 3 5 defa kullanırsınız sonra hop mutfak dolabına. bir daha da çıkmaz oradan. kendimden biliyorum. almayın.
  • aldığınız ürünün tamamı sert plastik bir malzemeden yapıldıysa içine havuç atayım demeyin yoksa o manuel çevirme kolu elinizde kalabilir. bende kaldı ordan biliyorum.
  • alın ama vestel almayın. ilk çalıştırmada motoru pert oluyor zira.

ekek: arçelik de almayın. onun da motoru havuç suyu çıkarırken yandı.
  • almayın.
    max. kullanım sayısı 10; o da heves içinde.
  • bir anneniz ve bir meyva bahçeniz var ise vakit kaybetmeden alın.

hacı anam bu makinayı aldığımızdan beri mutfakta devrim yaptı..biraz da maya kullanırsa şaraba ulaşacak..
  • fiyat/performans olarak muhteşem bir sıkacak

çok kolay ve hızlı temizleniyor gerçekten, 700 watt olmasına rağmen güzel sıkıyor, posada su bırakmıyor, meyve koyma aparatı geniş, çoğu meyveyi bölmeden içine atabiliyorsunuz. ayakları vakumlu, böylece sıkarken kaymıyor ve çok sarsılmıyor. ayrıca tezgahta gerçekten şık duruyor. kendisinin hastasıyız. phillips bu işi becermiş.

hepsiburada'dan 250 tl'ye almıştık. mağazalardan daha çok para ödeyerek almanıza gerek yok.
hesabın var mı? giriş yap