• kendi halinde takılan kediye tekme atan ablamızı, kedi abilerine şikayet ediyor ve olaylar gelişiyor. kadına şiddete karşıyız, lakin kediye şiddete daha da karşıyız kardeş. (bkz: swh)

video
  • kediye yaptığını yapmışlar.
    instant karma.
  • kedi fobisi olan insanlar var ve kadın bu fobisi yüzünden üstüne gelen kediyi uzaklaştırmak için refleks yapmış olabilir. keşke bu ihtimali de hesaba katsaydılar dediğim gençlerdir.

edit: mesaj kutumu doldurmuşlar. bir iki aklı başında kişi haricinde geri kalan onlarca mesaj kabalık, kötülük ve nefret dolu insanlarca yazılmış. bir tanesi yazmış yazmış cevap veremeyeyim diye beni engellemiş (bkz: swh) hiç birine cevap vermedim.
  • ellerine ayaklarına sağlık gençler.

hak ettiğini vermişler ruh hastasına helal olsun.

hemen damlamışlar kadın olduğu için dövmüşlerdir diye. geçen bu ruh hastasının erkek versiyonunu da döven bi abi vardı.

ona da selamlar, sevgiler.

edit: kadın refleks olarak vurmuştur diyen bile var. yuh artık top mu lan bu. ufacık kediye bile suç buldular ya ne desek boş.

kedinin kadının tekmesinden sonra gençlerin arkasından gelerek kadının dövülmesini izlemesi on numara olmuş :)

şu entry gibi (bkz: #157903112) “kadin ayagiyla kediyi ittirmis tekme falan attigi yok” yazan arkadaşlar acil bir göz doktoruna muayene olabilirler. hayvan tekmeyle yaklaşık bi metre yana uçuyor. bunu fark edememek için ya kör ya da kör kütük kötü olmak gerek.
  • gençleri teker teker tebrik ediyorum. konuşmayla, yok polis çağırmaya olacak çözülecek şey değil. yaşattığını ona yaşatacaksın ki bir daha kediye vurmak isterse 50 kere düşünür biri çıkar da yine vurur mu bana diye.

kedi de bırakmıyor resmen kolpaçino'daki galeri sahnesindeki özgür gibi git bi bak gitmiş mi git bi bak
  • karanlıkta üzerine bir hayvan arkadan hızla gelince refleks tekme ile kendinden uzaklaştırmaya çalışmış.kediye temas eden bir tekme yok ama kadına taciz için fırsat kollayan erkek grubu var. kadını 3 erkek dövmek, şiddet göstermek nedir? bu nasıl bir akıl tutulması...ayrıca burası teksas değil kanunlar var. (suç varsa cezasını devlet verir herhangi birileri değil, bunun aksini iddia eden suça teşvik eder)

not: son dönemde sokak hayvanları üzerinden bağış toplayan ve sosyal medyada aktif bir grup türedi, bazısı geçimini buradan sağlıyor, bu kişiler manipulatif yorumlar yaparak hayvan canını insan canından üstün tutmaktadır.
  • elinize kolunuza sağlık.

kedi tekmelemek ne lan? yavru gibi gözüküyor ayrıca.

yavru kediden de korkuyorsan siktir git çıkma evinden.

edit: en son kedi geri dönüp "eved abi, bu vurdu abi" der gibi başında bekliyor yeni fark ettim ahahaha
  • kendinden kat be kat küçük masum bir canlıya orantısız güç kullanmış, 5 sn sonra kendisi aynı muameleyi görmüş, fark şu; kendisi masum değil.

e olması gereken olmuş, devam edelim.
  • "kedi fobisi" olabilirmiş miş... karıyı haklı çıkarmak için ileri sürülen argüman çok yersiz. fobisi varsa yol değiştirsin, ne diye koca ayağıyla el kadar hayvana vuruyor?

çocuklar iyi yapmışlar. aferin.
  • gençler temiz iş çıkarmış. kaşınanı döveceksin. cinsiyet fark etmez.
hesabın var mı? giriş yap