104 entry daha
  • absürt komedi ne bilmesek yutturacaksınız. türü absürt komedi diye beğenmezsek absürt komediden anlamıyor olmuyoruz. belki de kötü bir absürt komedi olamaz mı? olabilir. ki öyle de. hayatında birden fazla tiyatroya gitmiş, kültürel birikimi olan herhangi bir izleyicinin bu oyunu beğendim demesi için ya yalan söylüyor olması ya da reklam entry si giriyor olması lazım.
  • ucuz bir netflix yapimindan hallice bir oyun. bir sure sonra sikintidan dekorlarin detaylarina bakmak daha eglenceli gelmeye basladi. zaman durdu yemin ediyorum bir ara.

hic mi bu oyundaki insanlarin bir dostu arkadasi yok da izleyip "bu nedir amk napiyorsunuz siz" dememis?
  • itiraf etmem gerek ki bu oyun bana markalaşmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlattı. büyük isimler yerine farklı oyuncularla oynanıyor olsa ne izledik biz sesleri daha yüksek çıkardı sanki. yoksa biz sanattan anlamayan avam kesim değiliz. ama yalan yok itfaiye şefinin anlattığı ucubik hikayelere güldüm. bir de merak ettiğim bi husus var. oyun sonunda kuliste falan ulan sanat ayağına ne güzel keriz silkeliyoruz falan deniyor mudur acaba? en azından bi düşünülüyordur sanki he!? *
22 entry daha
hesabın var mı? giriş yap