• devayı sadeti geleceği chp'li seçmeni ikna etmek için izmir mitingine çıkaracağına kırsala gönderseydin amk.
  • kırsal dediği yerde hekim olarak 2 yıl çalışmış biri olarak söylüyorum ki dede mesele trt maalesef değil. bu arada a haber izliyorlar genelde. ama mesele o da değil muhalefetin oradaki halka yönelik bir siyaset ben hiç görmedim. adam etini komsusundan balını başka komsusundan alıyor ekmeğini kendi yapıyor tabiki ekonomik kriz vuruyor ama şehirdeki kadar değil. bu arada oradaki halk hep fakirdi şimdi en azından hastanesine gelen doktor da fiata biniyor kendisi de yani mesele sosyoloji dede. tayyip erdoğan rövanşist bir duygunun başmimarı.
    senin düşündüğün kadar da basit değil ayrıca mevzu sadece trt degil. tayyip erdoğan kadar anadolu insanını çözümlemeye yüzde 50 yaklaşsaydın bunu demeye utanıyorum ama sırf bu alevi sünni muhabbeti sebebiyle bile son seçime girmezdin.
    dediğim gibi anadolu insanından çok uzaklaştınız farketmiyorsunuz hala, 2 günde bir paket sigara ve karın tokluğuna o kadar mutlular ki çünkü günün sonunda artık herkes öyle vizyonu olan da olmayan da...
  • o zaman neden sürekli tiktok ve twitter ergenlerine seslendiniz? demezler mi adama?
  • biz derin analiz cart curt kasarken çomar dediğimiz adamların meğer bi bildiği varmış de bu dingile oy vermemişler amk.

anadolu irfanı diye taşak geçerken mevzu nereye geldi.
  • yozgat'ta babala tv'yi kim izler dediğimde bana küfür edenler olmuştu seçim öncesi:d

ona göre seçim kampanyası yapacaktın o zaman ihtiyar. benim bile gördüğümü sen göremiyorsan zaten orda ne işin var?

görsel
    bunlar da o dönem ultra zeki ve öngörü sahibi ekşicilerin yıkama yağlama başlıkları :)

gel de götünle gülme bu heriflere şimdi :d

dibindeki gürsel tekini kars'a gönderemedi..
  • zaten ilk defa böyle oluyor. ne ilginç ya. ne güzel kapı kapı dolaşmışsınız.
  • erdoğan’a oy verenlere hiç kızmıyorum artık; “oy verdiğiniz adam bu mu la” diye bana sorsa verecek cevabım yok maalesef.
    akapelilere anadolu çomarı derken meğer ki o çomar bizmişiz ya
  • önüne konan her rapora inanıyor musun ya. kaç yaşına gelmişsin hala mı kandırılabiliyorsun. o zaman o kırsal teşkilatlanması yatıyor mu? neden insanlara anlatmıyor. bu kadar basit mi ya?
  • evet hacı, ayrıca makarna kömür fln.

hayatında anadolu’nun köylerine uğramamış bir bunağım saçmalaması.

ha siz de “babala tv’de çok iyi konuştu kesin alıcaz seçimi” derken tam tersi aykırı bir uçta salaktınız o ayrı.
  • o köylüler emin çapa' yi ve ayşegül' ü tanısalar bu kadar da oy alamazdın.
hesabın var mı? giriş yap