• zaten ilk defa böyle oluyor. ne ilginç ya. ne güzel kapı kapı dolaşmışsınız.
  • o zaman neden sürekli tiktok ve twitter ergenlerine seslendiniz? demezler mi adama?
  • devayı sadeti geleceği chp'li seçmeni ikna etmek için izmir mitingine çıkaracağına kırsala gönderseydin amk.
  • ağam bizimle eylenir, çanak anten diye bir teknoloji var herkesin alabileceği kadar ucuz.
  • önüne konan her rapora inanıyor musun ya. kaç yaşına gelmişsin hala mı kandırılabiliyorsun. o zaman o kırsal teşkilatlanması yatıyor mu? neden insanlara anlatmıyor. bu kadar basit mi ya?
  • la siz sürekli demirtaş kavala hela vela velvela diye durup durup öterseniz, partinin içini hdp'den daha hdp hale getirirseniz, babalda canana sakine cansız övdürürseniz ne bekliyordunuz. bu terör sempatizanları demokrasi demokrasi diye kafa sikiyor yıllardır aynı dili konuşuyorsunuz. adama sormazlar mı "değil misin zaten" diye. tutturmuşsunuz bi trt bizi karalıyor o yüzden diye. bi kere bi sempatizanlığı bırakıp dışarıdan objektif bir şekilde baksanız zaten farkedeceksiniz.
  • nezaket sahibi adam olduğu için bu şekilde geçiştirmis, ben aklımdan geçenleri söylemiş olsaydım şu an savcı karşısındaydım.
  • dibine kadar doğru tespit.

kılıçdar başarısız olabilir, tespit doğrudur.
  • kırsal dediği yerde hekim olarak 2 yıl çalışmış biri olarak söylüyorum ki dede mesele trt maalesef değil. bu arada a haber izliyorlar genelde. ama mesele o da değil muhalefetin oradaki halka yönelik bir siyaset ben hiç görmedim. adam etini komsusundan balını başka komsusundan alıyor ekmeğini kendi yapıyor tabiki ekonomik kriz vuruyor ama şehirdeki kadar değil. bu arada oradaki halk hep fakirdi şimdi en azından hastanesine gelen doktor da fiata biniyor kendisi de yani mesele sosyoloji dede. tayyip erdoğan rövanşist bir duygunun başmimarı.
    senin düşündüğün kadar da basit değil ayrıca mevzu sadece trt degil. tayyip erdoğan kadar anadolu insanını çözümlemeye yüzde 50 yaklaşsaydın bunu demeye utanıyorum ama sırf bu alevi sünni muhabbeti sebebiyle bile son seçime girmezdin.
    dediğim gibi anadolu insanından çok uzaklaştınız farketmiyorsunuz hala, 2 günde bir paket sigara ve karın tokluğuna o kadar mutlular ki çünkü günün sonunda artık herkes öyle vizyonu olan da olmayan da...
  • bilgi sahibi degilim fikir one surmeyecegim, dogru olabilir de olmayabilir de. ancak sorulmasi gereken soru 'madem oyle, neden bu etkiyi hafifletmek icin calismadiniz, ya da eger calistiysaniz yaptiginiz calisma neden basarili olmadi?
hesabın var mı? giriş yap