• özdemir asaf'ın bir şiiri. gene kısa, basit ve anlamlı :

ama ben en çok şeyi
    en kısa zamanda sana söyledim...
    yalnız sana.
  • oda arkadaşımın ismi, kıvılcım küçükken bir otelde tatil yapar ailesiyle, annesinin onu 'kıvılcıım' die çağırdığını duyan otel görevlisi bir abisi de ona 'kıvıl' diye seslenir çünkü kıvılcım ı erdemcim ya da özgecim gibi algılamıştır.
  • kıvılcım, alev ve ışıl kardeşlerin en büyüğü. kendisini sadece ismen tanıdım ışıl bahsederdi kıvılcım ablam şöyle yaptı, böyle etti diye.. o zaman şimşek çaktı.. lan dedim aileye bak üç kız kardeşe nasıl isimler koymuşlar, bi dördüncüsü olsa ne koyacaklardı acaba diye merak da etmişimdir. ışılla takıldık kısa süre, tıp fakültesini kazandığı yazdı. görmedim bir daha... yüzünü bile net hatırlamıyorum rahat on beş sene olmuş. şimdi nerede, ne haldedir kim bilir...

kıvılcım lafı geçince tv de birden serbest çağrışımla kendimi burada buldum, insan beyni çok acaip çalışıyor, bir kelimeden yola çıkıp hafızanın derinliklerinden cımbızla anı çekiyor..

ha ayrıyeten unutmadan (bkz: derdimi sikeyim)
  • tuba unsal in ilk piyasaya ciktigi dizidir bu. sorunlu bir ergen olan pelin i canlandirmaktadir kendisi. bu dizinin adini her duydugumda urkerim; cunku bu ayni zamanda havuc* ibişini basimiza bela eden dizidir. o gunden ne mal olacagi bellidir zira.
  • murat prosciler'inde rol aldığı star dizisiydi bu dizi
  • başarılı iş. sago ve patron'un şarkısını heyecanla bekliyordum ama günün kazananı bu contra denen arkadaş oldu. uzun süredir de piyasadaymış anladığım kadarıyla ama ismini fazla duymuşluğum, açıp bir şarkısını dinlemişliğim yok, yalnızca kan sahibi diye bir şarkısı önüme düşmüştü sevmemiştim. ama kıvılcım'ı sevdim. yeni bir işi gelince dinlerim artık.

yine kan sahibi'nde de dikkatimi çeken bir detay, bu arkadaşın bakışları çok korkutucu değil mi ya *
  • mısırlı ahmet'le ilgili bir şeyler aranırken denk geldiğim, albümü çok yakın zamanda çıkacak olan şarkıcı hatun kişi. *albümden ilk izlenim; sakin, dinlenilesi ve muhtemelen playlistte döndürülesi.

http://www.aksam.com.tr/…eyf-yolculugu--95472h.html
  • zamanında sırf tuba ünsal'ı görmek için izlediğim lise dönemlerimin dizilerinden.
  • tanım: contra'nın yeni çıkardığı parça.

başarılı. 2 gündür sürekli dinliyorum. özellikle nakaratı baya sardı.

iyi iş çıkarmış.
  • cekimleri istanbul ataturk fen lisesinin orman gorunumlu bahcesinde yapilan gudik dizi
hesabın var mı? giriş yap