• hep yapmak istemişimdir ama erkeğim amk
  • erkek erkeğe tatil yapan kişileri mıknatıs gibi çeken olay. misakı milli sınırları içinde yapılması büyük cesaret.
  • sonuçta her türlü, hiç tatile gidememekten iyidir

(bkz: ağlamıyorum gözüme birşey kaçtı)
  • facebookta art arda paylaştıkları fotoğrafları kafa nereye biz oraya albümünde toplarlar.
  • twitter, face, instagram, foursquare gibi kanallardan canlı olarak takip edilebilir.
  • yıllardır birbirimizin otunu bokunu bildiğimizi düşündüğüm arkadaşlarımın aslında birer "sinem"* olduğunu öğrenmem şeklinde bende vuku bulmuş aktivitedir.
    lisede bir alt dönemindeki çocuğun sevgilisinin ebesinin dahi dedikodusunun döndüğü, cart beach curt beach'de etimiz ne budumuz ne diye düşünmeden ortam yapmaya kasmak, en teşhirci arkadaşın tatilin gidişatını belirlediği, tektekçi diye yarak kürek bir mekana hatır gönül götürülüp 15 shot ile koy göte olmam gerekirken "ne arıyorum ben burada" sorusunu sordurtan, açık denizlerde "ağda mı jilet mi", "büyük mü küçük mü" gibi muhabbetlerin edildiği, benim için kafa dinlemektense kafa siken pişmanlık olmuştur. burnunda sümük varsa "burnunda sümük var" diyebilecek arkadaşlarla çıkılmalı. laf değil "kafa dengi" önemli.
    velhasıl dostlar alışverişte görsün işte.
  • bu tatili yapan kızların anlattıklarına bakarak bir daha asla tatilde bir kızla tanışmayı düşünmeyeceğim. muhabbet açmaya çalışıyorlarmuş da, av gibi bakıyorlarmış da, vay arkadaş ya. aynı otelde kaldığın hatuna gülümseyip günaydın desen, ''beni sikecekler imdaat'' diye bağırıp kaçacak he mi?

kezban deyince kızıyorlar bir de.
  • gidenlerde gereksiz özgüven görülür. grubun en güzel kızı (!) kendisine yazan (!) erkeklere yüz vermezse grubun egosunu incitmezmiş. ben hayatımda bu kadar ezik bi cümle daha duymadım dostlar. şimdi şöyle düşünelim biz erkekler olarak , grup olarak tatile gidiyoruz dört erkek aramızda bi tane harbiden yakışıklı boylu poslu bi arkadaşımız var. bu aslan parçasına gelip yazan kızlara yüz verirse bizim egomuz inciniyor.

bu nedir amına koyim ya?
  • bazı prenses sendromluların, "bu ne kadar muhteşem bi şeyse erkek erkeğe olanı da bi o kadar rezil :s:s" diye kezbanlığın doruk noktalarına çıkarak nitelendirdikleri tatil. memleketimiz sınırları içerisinde türüne sıkça rastlayabileceğimiz bu tiplere göre erkek erkeğe tatile çıkmak için illa ki abazan olmak gerekir, en yakın arkadaşlarıyla birlikte zaman geçirmek, birlikte eğlenmek gibi gayesi olamaz bu adamların. kezban kafasını siktiğimin leş karısı ya.

potansiyel yavşama tehlikelerine karşı tavsiye isteyen bile var lan. aslında iyi ha, "uff snne be slk .s.s"tan başka bi şey öğrenirsin belki kezboşçum, hadi kolay gelsin yavrum.

edit: imla.
hesabın var mı? giriş yap