• şimdi telefonla arayıp, "kahvaltı yaptın mı" diye sordum, bendeki simidi paylaştık. daha doğrusu simidi önümden aldı, "nödön bo kodor çok soylodon" deyip masasına gitti. bunun da teşekkürü böyle, naaparsın, aldığımız simidin de hesabını veriyoruz. evet bu da oldu, iş arkadaşı da olduk. dünya saçması anılarımıza, şirketin içinde süper ciddi olup kapının önüne çıkınca dünyanın en geri zekalı geyiklerini yapışımız da eklendi.

ne oldu, nasıl oldu, neden bu kadar çok sevdim bilmiyorum. sanırım herkesin bu kadar zor olduğu bir dünyada bu kadar kolay bir insan olması çok inanılmaz geldi bana. bir yönüyle o kadar çok benziyorduk ki, sanki hiçbir şeye kırılmıyor, hiçbir şeye üzülmüyordu. insanları, kırılacak kadar önemsemediğini anladığımda yıllardır görmediğim kardeşimi bulmuş gibi sarıldım bu ayıya. ne demişler, doğayı koru, ayıya sarıl.

bunca hırsın, öfkenin, egonun, can yakma yarışının içinde bu sakal, hayatımın kolay anlaşılma noktası gibi. onun için hazırlanmış yemeğe verdiği kıymet; denize, ağaca, doğaya kırk yaşında çocukça duyduğu heyecan; sarhoşluğu, yanlışı, doğrusu, eğrisi, günahıyla dayılık pazu bandını aldı, kendi taktı, girmesinler havaya.

iyi ki doğdun kızıl surat <3 dünyanın en aptal, ayak kokulu fava hikayeleri bizde, neredesin sen?
  • ankara'ya eyleme destek vermeye geldi; bir deniz gözlüğü takmış , kulaklarının yanından gözlüğün lastikleri hoppidi hoppidi zıplıyo,ağzında sigara yaldır yaldır önlere koşuyo, , toma bunun halini görüp acıdı da bize su sıkmaktan vazgeçti..
  • evet neden sürekli çüklü götlü entryler yazdığını açıklıyorum:

böyle 2 saat boyunca hayata dair, aşka dair önemli konular tartışırken, adamla hep ayni argümanları birbirimizin ağzından alıyoruz, kah "lan tam onu dicektim" diyerek kah ayni anda ayni kelimeyi söyleyerek.

sonra diyorum ki:

- abi ya cinsellik olayı olmasa senle çıkardım lan aslında.

sevgilisi giriyor araya:

- çık çık öyle bir olay yok zaten.
  • dün gece evde içiyorum, uyuyamadım canım sıkıldı, saat 05.00 civarı cebine "kalk iç ulan " diye msj attım, ertesi gün 12.30 da cevap geldi;
    - vahiy geldi sandım şerefsizim!...
  • kendisi şayet reenkarnasyona inanıyorsa, bundan önceki hayatında da götün tekiydi. insanların değişebileceğine pek inanmam zira.
  • sözlükte bir tarikat var. denk geldikleri veyahut arayıp buldukları başlıkların önüne geçiyorlar ve ne yazsam beğenilir, artı manyağı olur diye kafa patlatıyorlar. bu uğurda yalan yanlış yazmak da mübah. ve yazıyorlar evet, iyi mi yoksa genelin beğenisine mi hitap ediyor tartışılır diyelim. tam twitter facebook özüdür bu strateji.

bu tarikatın üyelerinden olan yazar.
  • bu kadında en çok sevdiğim şey yaşama azmi.

''lan hayatım sikilmiş ben hala martı seyredip sevinebiliyorum lan, insanoğlu ne kadar geri zekalı amina koyiim''

demiş.

bana da öğret martı seyretmeyi.
  • içten bir gülümsemesi vardır ki, bir insan gülümserken ancak bu kadar çirkin olabilir amk ya.

çapul sakal.
  • entrylerinde bana çokça yer verse de artık gülemiyorum ben bu adama. anlıyorum, çünkü anladım.

ağlayamadığından güldüğünü, güldürdüğünü.
  • gerçek ızdırap bütün sorular cevaplandiginda, sorulacak bir şeyin kalmamasıdır.
hesabın var mı? giriş yap