• gerçek bir kadın yerine kafası lisede kalmış kadinlari seçen adamların dramıdır.
    samimiyetle söyleyebilirim ki özsaygısı olan, ilişki yaşadığı adama saygı duyan, teninin kıymetini bilen hiçbir kadın bunu yapmaz. yedeklemek bir kenara dursun başka bir adamla yaşayacağı en ufak duygusal ya da fiziksel yakınlaşmaya izin dahi vermez. dahası gerçekten sevdiğin veya saygı duyduğun bir adamdan sonra ilişkin bittiğinde dahi kimseyi istemiyorsun - hayatında konumlandıramıyorsun.

kısaca kadın sevmen lazım, çocuk değil..
  • iş çıkışı tıklım pıklım dolmuşta bana hayatımın şoklarından birini yaşatan kişidir kendisi. o oturduğu ve ben ayakta durduğum ve o telefonunu kafa hizasından yukarda tuttuğu ve ben meraklı olduğum için yaptığı konuşmayı okudum, aynen aktarıyorum.

önce bir adama kıskan diye yaptım senden başka erkekle olmam mesajı atıp bi süre bekleyip cevap gelmeyince sende hemen kabul ettin aramızda bişey yok onla diye üsteleyip adam takmayınca bıraktı

ikinci adım olarak kıskandırdığını tahmin ettiğim adama beni bırakma seni seviyorum mesajı attı

sonrasında üçüncü bir kişi olarak 'aşkım' diye kayıtlı biriyle buluşma ayarladı

bi ara parmağındaki nişan yüzüğünü gördüm. ve kafamı şokla çevirdiğimde minibüste kadının telefonunu gören herkeste aynı şok ifadesinin olduğunu fark ettim. indim sonra. söyleyeceklerim, söyleyebileceklerim bu kadar.
  • daha önce yazdım. tekrar yazayım.

uzun zaman önce ortak arkadaşlardan dolayı kültürlü ve çekici bir hatun kişiyle tanıştım. bu kişiyle tanıştıktan sonra bir daha konuşmadık bile. geçenlerde mesaj attı;

+ özledin mi?
    - anlamadım?
    + hiç merak ettim, bir şey soracağım da sana.

aha dedim kesin işi düştü. bir kez konuşup bir daha konuşmadığım kızın bu şekilde mesaj atması bir hayli ilginç geldi tabi bana. sor dedim, anlatmaya başladı.

biriyle sevgiliymiş ama hanımefendi(!), sevgilisinin en yakın arkadaşıyla da arada konuşuyormuş. neden konuşuyorsun dediğimde çok çekici, çok beğeniyorum dedi. bir şey demedim, devam etten başka. devam etti, arkadaşına ondan hoşlandığımı söylersem sevgilim benden ayrılır, sevgilimi de çok seviyorum, onunla çok mutluyum ama diğer çocuğu da istiyorum deyip fotoğraflarını attı.

konuşmak istemedim, belki mesaj atmaz diye cevap bile göndermedim, "?" yazıp gönderdi. bende başladım yazmaya; her mesaj gönderdiğimde onaylamasını söyledim.

"çocuklardan birisinin diğerine göre daha efendi olduğunu düşünüyorum. efendi olan senin sevgilin, diğeri daha ağzı laf yapan. (onayladı ama diğer elemana da tam manasıyla efendi denmez dedi.) uzun zamandır sevgili olduğunuzu düşünmüyorum efendiyle(onayladı), senin sevgilini sevdiğini de düşünmüyorum, aynı şekilde onunda sana aşık olduğunu düşünmüyorum. (onayladı çıkar ilişkisinden daha samimiyiz dedi.) piç olanla günlük bir şey istiyorsun. heves gibi, geçici. (onaylamadı)"

sonra yazdı, "ikisinin de yanımda yarı çıplak yatmasını istiyorum, bana sarılsınlar istiyorum, ikisiyle de sevişmek istiyorum.", içimden hani marjinal bizdik derken mesajda "dp" yani dedim, "gibi" dedi.

ulan ben şu anda ne yapıyorum, benim bu konuşmada ne işim var diye düşünürken son bir örnek daha verdim, başladım bilal'e anlatır gibi anlatmaya.

"oyuncak dükkanının önünden geçiyorsun, bir oyuncağı görür görmez çok beğendin, hemen almak istedin ve aldın, zaman geçti, oyuncak biraz eskidi, sonra sen yine oyuncak dükkanının önünden geçerken vitrindeki bir oyuncağı yine çok beğendin, almak istiyorsun ama alamıyorsun çünkü elinde fazladan bir oyuncak var. yenisini alsan ilkini kaybedeceksin ve o oyuncağı kaybetmekte istemiyorsun, ikisine birden sahip olmak istiyorsun, bu aç gözlülük bence. sence sen ne istiyorsun, ikinciyi alayım, diğeriyle de istediğim zaman oynarım diye mi düşünüyorsun?"

cevap atmadı haliyle.

kızları ikiye ayırabiliriz, bunlardan birisi yedek lastikçiler, diğerinin değerini de bilmiyoruz zaten. erkeklerde milletin yedek lastiği olmayı ne çok istiyor bunu anlamış değilim zaten.
  • ruhu fahişe olan kızlardır. herkese mavi boncuk dağıtır ama sorsan bir sevgilisi vardır. kendisine kur yapan diğer erkeklerle iletişimi koparmaz ama hiç birine de net olmaz. maksat bir gün tekmeyi yediğinde yalnız kalmamaktır.
    hatta bir de bunu beraberliğini sürdürürken yapan kızlarımız var işte onlar yüzünden kurunun yanında yaş da yanıyor, erkekler bu kezbanların yüzünden kızlara güvenmez oldu.
  • ama erkekler de yapıyor, günümüz modern dünyasının bir parçası bu.

değil.

namussuzluğun cinsiyeti olmaz. bunu yapan erkek şerefsizdir, kadın da orospudur.
  • eğer doğruysa, "nerde benim yedeklerim?" diye sorulması icap eden durum.
  • bu sene farkettigim cift yonlu gercek.
    utanarak soyliyeyim kpss dershanesi kantininde otururken pek sen sakrak olan herkese ay canim kiyamam diye konusan orta guzellikte bir arkadas vardi.
    kiz once siniftan nisanli bir cocugu ayartti,cocuk nisanlisindan ayrildi-tabi dogruysa- birlikte olmaya basladilar. bu arada kiz baska gruptaki bir cocuktan hoslanmaya basladi. gitti buna numarasini felan verdi. sonra cocugun sevgilisi oldugunu ogrendi,gitti bir de kizdi hakaret etti. halbuki kendisi de iki kisiyi ayni anda idare ediyordu.
    neyse bununla gorusmeyi kesti,zamanla siniftakini de birakti. ozel ders verdigi bir cocugun zengin abisiyle gorusmeye basladi.neden bilmiyorum bir kac kez yemege gidip onunla da gorusmeyi kesti.sonra mahallelerindeki arac galerisi olan biriyle mesajlasti,o arada atanmis bir sinif ogretmeniyle de gorusuyordu.gelgelelim hic birinde tutunamadi. yine dershaneden bir cocuktan hoslandi,bu cocugun arkadasi bana msj cekti arkadasindan cok hoslaniyorum aramizi yap diye.beni karistirmayin dedim,megerse bu dershanedeki sevgilileri icin millete pesimdeler,istemiyorum ama rahat birakmiyorlar felan diyormus.bildigim kadariyla bu cocugun arkadasi ile gizlice gorustuler.gizlice dediysem hocalarin bile haberi vardi.hatta bir hoca bir keresinde sakayla karisik artik karar ver diye takilmisti.gelgelelim dershane bitti,bu kizin da 3.yili artik atanacak puani aldi.bizim siniftan biri de eger atansaydim acilacktim felan dedi...vs vs uzar gider liste.su an tatilde allah bilir ne yapiyor.
    velhasili dostlar,
    siz.amsalak olmaya devam ettiginiz surece sevgilimi aldatiyorum derken bir baskasinin yedekleri,sapiklari,asiklari listesine girmeniz isten bile degil.
    ay canim kiyamam kizlari yuzunden gozunuzun icine bakip iki kelam edemeyen kizlari uzuyorsunuz.bu kiza calistigi yerde bile evli barkli hocalar watsaptan mesajlar yagdiriyordu. dedigim gibi oyle sanilan bir guzelligi yok sadece agzi guzel laf yapiyor.
    azcik kendinize mukayyet olun,boyle biriyle evlendiginizde ne yaparsaniz yapin aldatilacaksiniz.
  • erkek tarafi olarak, yedegin de yedegi oldugumu aci bir sekilde tecrube ederek farkina vardigim durum.

sevgilisinden ayrildiktan sonra benimle gorusecegini, aramizda bir seyler olabilecegini soyluyordu. ayrildiginda ise ben henuz gorusme talep etmeden baska birini buluyordu. her seferinde bunu tekrarliyordu. siranin bana gelmeyecegini anlayinca vazgectim ben de. işkur kuyrugu resmen.

imza: omurgasiz canli.*

edit: yıllar önce yaşadım bu durumu. 20'li yaşlarıma girmemiştim.

gelen mesajlar üzerine editleme ihtiyacı hissettim.
  • kendilerini garantiye almaya çalışmalarından mütevellit, içgüdüsel bir davranıştır. sorsan hiçbiri yapmaz, hepsi sütten çıkma ak kaşık; ama ben şunu bilir, şunu söylerim; şeytanın cinsiyeti varsa kesinlikle kadındır.

kadınlar şeytandır, erkekler melektir demiyorum.

gerçi şeytan da melek de, neyse siz anladınız.
  • "kendisine güven vermeyen erkeklerin olduğu bir ortamda gayet mantıklı bir iş yaptığı" söylenmiş bu kızların.

doğru ya, adam umduğun gibi çıkmaz, işler yolunda gitmez de allah muhafaza yalnız kalırsan ne yaparsın yedekte biri yoksa!!!
    hanımefendi senin yedekte tutasın varmış da bahane arıyormuşsun.

ortama, şartlara, karşınızdakine göre şekil değiştirmeseniz de kendiniz olabilseniz hep... çok mu zor bu?
    erkekler için de geçerli bu dediğim.

yedekte tutuyormuş çünkü erkekler çok reröreymiş... güven vermediklerindenmiş... geçiniz.
hesabın var mı? giriş yap