• emel müftüoğlu'nun da seslendirdiği bir harun kolçak şarkısı.

güneş bir başka doguyor neden bugünlerde
    geceler bir başka alevleniyor bu şehirde
    aşık mı oluyorum yeniden savunmasız korkuyorum
    ah bu başıma gelen nedir bilmiyorum ama cok korkuyorum
    kurtar beni tanrım içim yanıyor ona tutuluyorum
    kurtar beni bilirsin aşık olmak istemiyorum
    yağmurlar yağıyor çöllenmiş yüreğime
    bir de kavak yelleri esiyor yalnız gönlümde
    korkuyorum cocuklar gibi savunmasız amman korkuyorum
    ah bu başıma gelen nedir bilmiyorum ama cok korkuyorum
    kurtar beni tanrım içim yanıyor ona tutuluyorum
    kurtar beni bilirsin aşık olmaktan korkuyorum.
  • emel müftüoğlu'nun söylediği korkuyorum ilk lezbiyen temalı klibe sahiptir aynı zamanda. oynaması için anlaşılan erkekler gelmeyince bir kadınla kamera karşısına geçilmiştir. pek de leziz olmuştur. çok da anlamlı olmuştur. buram buram aşk kokmaktadır. sözlerle de pek uyumludur. çok severiz evet.
  • emel müftüoğlunun eski bi şarkısı.hatta klibinde adını hatırlamadıım bi kadınla beraber oynuyolardı da lezbiyen kadınları oynuyolar falan denmişti..
  • cumali*: çok korkuyorum eşkıya...beni bırakma...çok korkuyorum, çok..
    eşkıya*: korkma, sadece toprağa gideceksin. sonra toprak olacaksın. sonra, sularla birlikte bir çiçeğin bedenine yürüyeceksin. oradan, özüne ulaşacaksın. çiçeğin özüne bir arı konacak. belki..belki o arı ben olacağım...

(bkz: eşkıya)
  • korkuyorum cesaretim kayıp
    dünya mı zor bünyem mi zayıf
    derdime suları katıp katıp içiyorum

üzülüyorum kayıplarımı sayıp
    içinden aşkları ayıklayıp
    geriye hiçbirşey kalmadığını görüyorum

toygar ışıklı
  • emel müftüoğlunun dönemine göre (hatta belki bugune gore bile) cok iyi (ve epey cesur) klibi olan sarkisi

http://www.youtube.com/watch?v=x_a0xen32e8
  • "...yağmurlar yağıyor çöllenmiş yüreğime,
    bir de kavak yelleri esiyor yalnız gönlümde..."

korkuyorum diyor adam yani.
    harun abimizin unutulan ama hatırlamaya değer güzel şarkılarından... hadi ben vesile oldum şimdi sen de bi zahmet dinle: [http://www.youtube.com/…9ni&feature=player_embedded http://www.youtube.com/…9ni&feature=player_embedded]
  • günlerdir, haftalardır kendi kendime bazen sessiz, bazen sesli biçimde mütemdiyen tekrarladığım kelime, cümle, paragraf, yazı dizisi.. o kadar korkuyorum ki her "korkuyorum" diye düşündüğümde içim titriyor, o kadar korkuyorum ki bunu dile getirme ihtiyacı hissediyorum belki birileri anlar, birileri korur beni, yardımcı olabilecek birsi çıkar karşıma diye.. o kadar korkuyorum ki ikinci, üçüncü şahıslara belki de bir şey ifade etmeyecek legal bir entry girerken buluyorum kendimi. korkuyorum kaybetmekten, korkuyorum onun ellerimin arasından kayıp gitmesinden, gözümün önünde erimesinden, bir şey yapamamaktan, işlevsel olamamaktan.. korkuyorum kanser'e yenik düşmesinden, onsuzluğu düşünmekten, onsuzluğu yaşamaktan.. bir gün ağlamaya başlayıp da, bir daha görünen ve görünmeyen gözyaşlarımı durduramamaktan; devam edememekten onun varlığını görmedikçe, bilmedikçe, hissedemedikçe.. korkuyorum kendimi kaybetmekten, yaşananları ve yakın gelecekte yaşanacakları kaldıramamaktan, benden beklenenlere cevap verememekten, onu yüzüstü bırakmaktan.. vücudumun titremesinin durmamasından, gözlerimin normal bakamamasından korkuyorum. bir gün ona son kez dokunduğumu, son kez öptüğümü, son kez sarıldığımı bilmekten, ve o günün çok da uzakta olmamasından korkuyorum. onu bir daha "benim salak çocuğum" diye sevememekten, ya da gerçekten giderek küçülen bir küçük çocuk gibi sevmekten korkuyorum. "annem hayatını kaybetti" gibi cümleleri kurmak zorunda olmaktan korkuyorum..
hesabın var mı? giriş yap