• anasini, amdan, gotten siktirmis yazarlardir.
  • aklı anca küfüre yeten, sadece küfürle rahatlayabilen, aciz insandır.
  • vaktin birinde çok küfreden bir adamı kadıya şikayet ederler. kadı huzuruna çağırır birkaç defa uyarır. şikayetler artarak devam eder. kadı sonunda çağırır "bak, şayet küfretmezsen, bunun için söz verirsen, cübbeemi ve kavuğumu sana vereceğim" der. adamın hoşuna gider ve kabul eder. kadı kavuğu ve cübbeyi üzerine giydirerek yerine oturtur. kahveler gelir, huzurdakilerle beraber içerler. huzura haber gelir bir zaman sonra, bir konuda izin için bekleyen biri vardır. huzura alırlar, bizim eski, kaba sözgüleri çok kullanan artık sinkaf etmeyen yeni kadı anlatmasını ister. adam "kadı efendi, babam öldü. annem ile ben evlenmek istiyorum. bunun için izin almak amacıyla geldim" der. odada soğuk rüzgarlar esmeye başlar. bizim yeni kadı nefes alır, nefes verir. su ister, suyu içer, yutkunur. kadının huzurunda eski kadı da dahil kimse yorum yapmadan, kadının vereceği cevabı bekler. yeni kadı kafasından kavuğu çıkarır, eski kadıya uzatır "al kadı efendi kavuğu geri, geldi küfürün yeri, ben böyle 'amına koyduğumun orospu çocuklarına' küfür ediyorum" der. kadı kavuğu geri alır, "git kardeşim sen devam et, sen bize lazımsın" diyerek yolcu eder.
  • benim bu.

sayenizde küfür etmeden kendimi ifade edemeyen birine dönüştüm.

memlekette geçirdiğim her dakika, gündemden dolayı, bu beyin yoksunu dincileri ve onların yardakçısı über aşmış aptal ama göya pek entelleri okuya okuya, onların düşünce kusmuklarına, dünyanın yüzlerce yıl gerisindeki mallıklarına maruz kala kala artık kendimi küfretmeden ifade edemiyorum.

çirkinliğinizden, aptallığınızdan, dininizden, her şeyinizden tiksinerek, bok çukurunda öğüre öğüre debeleniyoruz.
    hala iğrenç kokuyu alan bu pisliğe alışmayan bizler öğürdükçe de "kendinizi küfretmeden ifade ediniz"ler geliyor.
    oldu.

nazım'ın menderes'e baktıkça yaptığı gibi, ben bu andavallara, ben bu beyinsiz ork sürüsünün yarattığı memleket ortamına baktıkça (bkz: küfretmek istiyorum)
  • dandik bi entry'ye bile hemen anayı, siki, götü katan yazardır. nerde kaldı okuman bilmem neyin.. sonra işin ciddiyetinden bahseder. illa ki bulup sikecekmiş diye. bugün değilse yarın.. dedim yarın çalışyıorum. haftasonu olsun. yok diyo. siktircez mecbur.
  • (bkz: 1 haziran 2013) başlığı altındaki tüm yazarlar.
  • her eleştirdiğine orospu, piç, gerizekalı demekle haklı olacağını zanneden yazar cinsi. küfür kişiyi rahatlatabilir ama haklı yapmaz. sürekli ve yersizce küfrediyorsa müzmin saygısız yapar ancak.
  • benim amk.
hesabın var mı? giriş yap