• günümüz işverenlerinin geldiği durumu özetler nitelikte bir ilandir.inanilmaz ağır bir üslup inanılmaz kaba bir dil tam bir kölelik rejimi.
    (bkz: https://eksiup.com/p/e7432076ogvj)
    edit:ilanı paylasanın haklı sebepleri olabilir ancak haklı olması istediğini istedigi üslupla yazma hakkına sahip olacağı anlamıni tasimaz.burada ki insan olsun,hırsızlık yapmasin gibi söylemler son derece ağırdır.herkesin başina herşey geldi ve gelecektir ama bu demek değildir ki bu ilanı her okuyan insanı zan altında birakacak bir dil kullansın.yuz yüze soylenirken bile dikkat edilmesi gereken cumlelerin bir ilanda paylaşılmaması gerektiğini düşünmekteyim.
    edit1:kölelik nerede diyen soranlara cevabım:işsizliğin tavan yaptığı şu pandemi döneminden faydalanip hersey dahil 3500 tl maaş vermektir.bakicinin alacağı maaş yolda içinde oldugundan asgari ücretin altında kalacaktir.
  • neresi rezalet dediğim durumdur. rezaleti bulan bana da söylesin. gayet mantıklı şeyler yazılmış.
  • ağır üslup değil de; yurdum insanının kötü huylarından bıkmış bir anne isyanı gördüğüm ilandır.
  • kadın neler yaşadı kim bilir onu da dinleyerek yargılamak daha doğru değil mi ?
  • 1/10'luk rezalettir. çocuğuna bakması dışında bir misyon verilmemiş ve 3500 tl.
  • aç karnını doyuruyorum daha ne istiyorsun yazsa daha kısa ve samimi bi ilan olurdu.
    hasta ve tedirgin bir annenin yardımcı aramasını görüyoruz. umarım birini bulur. ama 3 4 saat çocuğun ağlamamasi gerekiyor ki bu biraz imkansız. tabiata ters. daha realist istekleri olsa 3500 iyi para aslında pasta da var...
  • başlık ilgi çeksin diye rezalet olarak açıldıysa tek rezalet bu bence. kadın çocuğunu emanet ediyor ve gayet haklı şeyler yazmış.
  • sigara içmesem tüm kriterlere uyuyordum tüh be.

rezalet nerede kölelik nerede. siz nasıl bir ütopyada yaşıyorsunuz anlamıyorum. 1000 dolar istemek nedir?

edit: ilanda "18 bebeğime" deniyor. inatla "18 aylık bebeğim" olarak okuyorum. hala öyledir diye düşünüyorum. eğer 18 bebekse değil 1000 dolar 10000 dolar verse durmam.
  • sorun görmediğim ilan.
    rezalet başlığı açana aittir.
  • olmayan rezalettir.
    gayet düzgün ve makul bir ilan.
    yakınlarım çok çekti hırsız bakıcılardan, gayet iyi anlıyorum.
hesabın var mı? giriş yap