• yani bende mi bir anormallik var, insanlar mı tuhaf çözemedim nasıl yer yerinden oynamıyor. adam iki kadını öldürdü katletti, şimdi hiçbir şey olmamış gibi üçüncü için dışarı salındı. uykum kaçtı sinirden.

edit: hızımı alamadım ayrıca başlarım maçınıza, maç mı derdimiz yenildiysek yenildik. kimseden tepki yok, yemin ediyorum toplumsal ruhsuzluk çökmüş herkesin üstüne. kadınlar öldürülüyor, katiller dışarı çıkarılıyor ve derdiniz futbol, pes kardeşim ya.
  • guguk'un üstünlüğünün göstergesi olan karardır.berlinde hakimler var ve biliyoruz, birgün bu ülke topraklarında da hukuka güvenin yeniden oluşturulmasını umut ediyoruz.
  • bu tür psikopat katilleri sırf güçlü ailelerden geliyorlar diye tahliye eden hakimlerin* ömür boyu kurbanların ahını çekmelerini diliyorum hayattan.

keşke halk serbest bırakılan katilleri ekip oluşturup kendileri imha etse.
  • (bkz: dexter) a neden ihtiyacımızın var sorusunun bir cevabı daha.
  • neden gündem olmadı ? başlıkta açılmış.
    tanım : ülkedeki en skandal kararlardan birisi.
  • hakkı, hukuku, vicdanı da geçtim de ağırlaştırılmış müebbet ve 32 yıl ile yargılanan bu katile ev hapsi verilip tahliye eden hakimin hiç mi çoluğu çocuğu yok ya.

yozlaşmanın ötesinde boka batmış durumdayız.
  • şu anda twitter'da yeni bir video düştü. m.k. olduğu iddia edilen kişinin d.d.'nin kafasını yerden yere vurduğu bir video. inanılmaz bir vahşet. hem 4. kattan at, hem yerdeki kızın kafasını vura vura... bu kişinin cezası hangi akla hizmetle ev hapsine çevirilir?
    .
    #mehmetkaplantutuklansın
    #duygudelenicinadalet
    .
    ayrıca bu başlık yerine, kadın kıllarını almama konusunu gündem yapmaya devam ederse millet, bu işlerin de yakın zamanda çözüleceğini sanamıyorum maalesef.
  • aklımın alamadığı olay. nasıl abi?
  • oturun adalet saraylarıni yakin. koca koca binalar dikerek adaleti getiremezsiniz. adaletle hukmedin. adil olun.
  • korkunç bir skandaldır.
    birkaç saniyelik bahçe kamerası görüntüsünü izledim.kanım dondu. bu kadar sabit bir suç ve tahliye... nasıl olacak bu ülke,ne zaman düzlüğe çıkabilecek adalet?
hesabın var mı? giriş yap