• teyze olacak... kızgın bir taraftan kardeşine...kızgın çünkü yeğeninin geleceğini düşünmeye başladı şimdiden... önce sağ salim kalan sekiz ayımızı geçirmeyi umuyor, kazasız belasız... sonra sağ salim yeğenini kucağına almayı... çalışmıyor olmayı dilerdi... daha çok yeğenini kucaklamayı...kardeşi için kaygılanıyor... zayıfcık bünyesi nasıl kaldıracak diye... anneannesinin hastalığında gözünün kenarında taşıdığı kocaman gözyaşı damlasına sarıldı yine... annesini düşünüyor, daha iki kızını arka arkaya evlendirip dinlenemeden bu ne acele diye...karmakarışık duygular içinde...bilmiyor ki ne hissetsin.. daha önce teyze olmayı öğrenmedi ki...
  • uzun süredir kız arkadaşıma güzel bir jest yapmak için aradığım ama hiç bir yerde bulamadığım ada 4 4910 kitabını kendisinden ricam üzerine beni kırmamış, kitaplığından alıp benim için izmirden ankaraya kargoyla adresime göndermiştir. hiç tanımadığı bir yazar kardeşine hiç düşünmeden yardım eli uzatabilen, öyle de yüce gönüllü bir melektir.
    o benim yüzümü güldürdü, allah da her daim onun yüzünü güldürsün.
  • üç derste hızlandırılmış kroluk kursunu geçemeyen kişi. "bir insan mizansen yaparken kollarını bu kadar mı yalancıktan oynatır" dedirten şahıs. sanırım gerçek kesit ekibinde rahatlıkla iş bulabilir.
  • evlendi bu, şu an için evinin kadını olmayı başarmaya çalışıyor, bir kaç fırın ekmek akabinde çocuklarının anası olmaya doğru evrilmesini bekliyoruz..
  • sicakkanli oldugu için her geçen dakika eriyen ustaca sekillendirilmis bir buz kütlesi.
  • gördüm ki en güzel aşk romanın prensesi olmuş.
  • elindeki cüzdana sahip çıkmayı bile beceremeyen bir şey. neyseki biraz olsun şanslı bir insan evladı kendisi. eskiden katti suretle sinir olduğum biri idi ayrıca, depresifleşmektedir mütemadiyen bu aralar, bir de agresif çıkışlar göstermektedir bacak kadar boyuna bakmadan. bol miktarda alkol ile terapiye alınmaktadır zaman zaman tarafımızdan. davul çalmayı öğrenmesi ve 70 kilo alması da gerekmektedir bu şahsın, davul konusunda bir kaplumbağa kadar dahi ilerlememiş olsa dahi hedef boyuta gelmek konusunda gösterdiği çabalar da gözlerden kaçmamaktadır*
  • eeeh eytere beee. ınstagrama story koyar tenkit ederler bunu. 2009da girdiği evlilik kariyerine 2020nin sonunda nokta koydu bu arkadaşımız. sonra dönüp bir baktı ki evlilik , annelik,ev kadınlığı,kariyer derken, melixir'i bir kenara kaldırmış... tozlu raflarda kalmış melixir. önce kitabı aldı raftan dikkatle, güçlüce üfledi tozu gitsin diye... açtı şimdi kitabı hatırlamaya çalışıyor... ilk hatırladığı müzik dinlemeyi çok sevdiği... dans etmeyi çok sevdiğini de hatırladı ama ortam yok onu bekliyor şimdilik. gülmeyi unutmamıştı ama hakkını daha çok vermeye söz verdi kendine... daha çok sevecek, severken yaralamayacak, yaralanmayacak,oğullarıyla eğlenecek ama kendini bir daha hiç kaldırıp rafa atmayacak artık.
    yeniden doğuyor melixir....
  • büyümüş de evlenmelere kalkışmış evinin kadını çocuklarının anası olmak için önündeki ayların hızlı ve güzelce geçmesini bekleyen kızceyiz..
hesabın var mı? giriş yap