• (bkz: ahlak)
  • (bkz: fantastic chomars the crimes of grindelwald)

kararsızdım; ama seçime gidip gavura vurur gibi mühürü vurucam chp'ye. anuba koduğumun trake solunumu yapan böcekleri sizi.
  • ulan, fetöcü kaset-montaj müdavimi ok-troll gerzekler, ses kaydının gerçekliği, o kişiye ait olup olmadığı, fetöcü twitter hesabından paylaşılıp paylaşılmaması bir yana, lan hangi biriniz zaten bura dahil, sosyal medyada bunları yapmıyorsunuz?

siz ergen ok-trolller buralarda, moruk ok-troll babalarınız analarınızsa teknoloji kullanamadığı için yaşadığımız şehirlerde aynı taktikle hareket etmiyor mu? nereye gitsem bu kafada tiple karşılaşıyorum. güya ak partiye oy vermiş de artık vermeyecekmiş.. herifin ağzından su buharı gibi alkol fışkırıyor, güya hacıymış da sıkı ak particiymiş de artık bu hırsızlara oy vermezmiş.. bu ucuz yöntemler kim yaparsa yapsın zaten ters tepen salaklıklar. gerçekten böyle konuşsa da konuşmasa da önemi yok. gerçek olsa ak partiye zarar verir sadece, yalansa bu montajı yayan fetöcü ok-trollere zarar verecektir.

edit: fetöcü chp örgütü gece gece icraatte. çoğu çaylak olmak üzere onlarca troll hesabından küfürler ederek saldırıya geçmişler. pkk-fetö-chp paralı köpekliğinizi çok bariz yansıtıyorsunuz. ama küfür ederek altında kalıp ezildiğiniz insanlara karşı gelebilmeniz imkansız.

hadi bugünkü oktroll köpeklik maaşınızı da alın yatın. gece gece benim de sizi sövmemi bekleyip chp ilçe örgütleriniz ve fetöcü imamlarınızdan bonus ikramiye alacağınız hevesi ile vızıldamayın!
  • eğer ses kaydı gerçekten kendisine aitse lanet olsun size de seçiminize de. alın ülkeyi götünüze sokun. ben hayatımda bu kadar çirkin insanı hiç bir arada görmemiştim.
    kadın anlatırken o kadar rahat, akıcı ve özgüvenli bir şekilde konuşuyor ki sanki söylediklerinde hiçbir yanlışlık yok gibi. ahlaksız olmak böyle bir şey herhalde.
  • (bkz: katranı kaynatsan olur mu şeker cinsini sevdiğim cinsine çeker)

eğer ses kaydı gerçek ise, şaşırmayacağım kayıt.
  • arkadaşlar skandal demişsiniz ama, bu davranış türkiye'nin normali. bu ülkenin cumhurbaşkanı bunu her gün meydanlarda yapıyor zaten.

rezalet puanım sıfır.
  • millet iradesi , seçim güvenliği , halkın kararına saygı gibi kavramları dilinden düşürmeyen bir partinin seçimle gelmemiş bir belediye başkanının eşinin olduğu iddia edilen ses kaydı.

milletin iradesine saygıları vardı , 2014'te trafoya kedi girdi , 2019'da ise işte böyle ...
  • ama mine koraş halkı hakir görüyor o daha önemli !
    her türlü çirkefliği yapıp en ufak şeyde mağdur olan tipler dolaşmamış.
  • malum güruhun yapısı düşünüldüğünde skandal olarak yorumlayamayacağımız ses kaydı. doğruluğu ispatlandı mı bilemiyorum ama gerçekten utanma kalmamış.

hadi diyelim ki bu kadın seçimi kazanmak istiyor , bunlar için herşey mübah ama orada bunları dinleyenler evlerine gittiklerinde çocuklarının yüzüne nasıl bakıp “insan” olmayı öğretiyorlar. izahı yok bence bunun.

kazanmak veya kaybetmek önemli değil.

`biz çocuklarımıza onurlu bir gelecek bırakacağız !
    ya siz ?`
  • skandal bunun neresinde?

senelerdir goebbels mezarında taklalar atıyor.
    bunca zaman sonra tabiki usta olacaklar. şeytan tövbe edecek karşılarında.

herhangi bir skandal o göremediğim konuşmadır. hangimiz böyle olduğunu düşünmüyordu ki?
hesabın var mı? giriş yap