• eğer ses kaydı gerçekten kendisine aitse lanet olsun size de seçiminize de. alın ülkeyi götünüze sokun. ben hayatımda bu kadar çirkin insanı hiç bir arada görmemiştim.
    kadın anlatırken o kadar rahat, akıcı ve özgüvenli bir şekilde konuşuyor ki sanki söylediklerinde hiçbir yanlışlık yok gibi. ahlaksız olmak böyle bir şey herhalde.
  • (bkz: fantastic chomars the crimes of grindelwald)

kararsızdım; ama seçime gidip gavura vurur gibi mühürü vurucam chp'ye. anuba koduğumun trake solunumu yapan böcekleri sizi.
  • taktik verirken “yazın bunları” demesi güldürdü.

yazın tabi. doğaçlama trollük bile yapamayacak bidon kafalılarsınız. hiçkimse kusura bakmasın. çomarsınız, koyunsunuz, ahlaksızsınız, köylüsünüz, cahilsiniz. midemi bulandırıyorsunuz

edit: ya bi sktirin gidin mal mal mesaj atmayın. köylüye köylü cahile cahil demedik, insan yerine koyduk, meydanlarda gaz/cop yedik, sendikalarda bu çomarların haklarını savunduk, oradan oraya sürüldük de ne oldu? işimizden gücümüzden olduk, ne teröristliğimiz kaldı ne vatan hainliğimiz, ne dinsizliğimiz. hala tanzim kuyruklarında cehaapee dönemi diye çığırsınlar anca. biz de hala ayrıştırmayalım, ötekileştirmeyelim falan...ben ayrışıyorum arkadaş bu lağım farelerinden.

sen ahlaksızlığından cahilliğinden utanmayacaksın ben söylemekten mi utanacağım? hassiktir ordan. yeter be artık. bıktık ulan mağduriyetinizden de cehaletinizden de. ben mi cahil bıraktım? acımıyorum da sevmiyorum da bundan 5 sene önceki gibi aidiyet hissetmiyorum da. benden değilsiniz. bu kadar yalancı ahlaksız insanlarla empati yapmayı reddediyorum, bu kadar.

eğitimliler de cahiller kadar cesur olsaydı böyle olmazdık diye bir laf vardı. bundan sonra böyle; artık mağdur edebiyatınız, “benim anadolulu insanım” duyarınız bizde karşılık bulmuyor. alışın artık.
  • arkadaşlar skandal demişsiniz ama, bu davranış türkiye'nin normali. bu ülkenin cumhurbaşkanı bunu her gün meydanlarda yapıyor zaten.

rezalet puanım sıfır.
  • menderes başkan anladığımız kadarıyla geceleri korkusundan uyuyamıyor. türkiye'nin en borçlu belediyelerinden biri yaptığı antalya'yı kaybetme korkusu kadar fazla ki seçime bir hafta kala 5 metreküp'e kadar kullanılan suyu ücretsiz yaptı, akşam 19-21 arası belediye otobüslerini ücretsiz yaptı. şimdi de gördük ki karısı yoluyla sahtekarlığa,halk üzerinde algı operasyonları da yapmaya başlamış. böylesine siyasal ahlaktan uzak şahsiyetleri biz nazımın dizelerinden zaten tanıyoruz neyse ki.

(bkz: hiçbir korkuya benzemez halkını satanın korkusu)
  • skandal bunun neresinde?

senelerdir goebbels mezarında taklalar atıyor.
    bunca zaman sonra tabiki usta olacaklar. şeytan tövbe edecek karşılarında.

herhangi bir skandal o göremediğim konuşmadır. hangimiz böyle olduğunu düşünmüyordu ki?
  • ama mine koraş halkı hakir görüyor o daha önemli !
    her türlü çirkefliği yapıp en ufak şeyde mağdur olan tipler dolaşmamış.
  • (bkz: katranı kaynatsan olur mu şeker cinsini sevdiğim cinsine çeker)

eğer ses kaydı gerçek ise, şaşırmayacağım kayıt.
  • ben de 24 haziran şokunu hala üstünden atamamışlardan biriyim. badilerim bilir geçen seçim çok uğraştım, çok koşturdum, insanları motive ettim, akplileri razı etmeye çalıştım. seçim sonrası ise kılıçdaroğlu ve avanesinin hareketlerinden sonra oy vermemeye ve hatta siyasetten uzak durmaya karar vermiştim. son 2-3 güne kadar ne anket takip ettim ne siyasetle ilgili haber okudum. ilgilenmedim bile. hatta rte'nin onlarca hakaretine iftirasına rağmen oy vermeme kararımı korumuştum...

ta ki bu abla'yı dinleyene kadar.

geri döndüm beni de yazın +1.
hesabın var mı? giriş yap