• sözlük last seen'i
  • en büyük derdiniz bu olsun, en son girdiği entry bu ülkeden ayrılmak üzerine ise belki de yan sekmeden yabancı kızlarla chatleşiyordur.
  • verecek cevabı yoktur.

birisine saçma sapan iddiasının kaynağını sormuştum, üzerine 50 entry girdi ses yok..
  • insanız, dalgınlıkla oluyor bazen.
    kendi adıma böyle yaptığım yazar arkadaş varsa, tamamen dalgınlıkla yapmışımdır hoş görünüz. bazen insan cevap yazmayı bile unutuyor, o da dalgınlıktan, unutkanlıktan. kişisel almayın, üzülmeyin lütfen.
  • sürekli yaptığım şey. başkası bana yapınca da alınmıyorum.

o an mesaj yazacak modda olamayabilirsin, canın konuşmak istemiyordur, muhabbetin uzamasından çekiniyorsundur.

ne yapayım amk. dünya kadar derdim var, gelip iki dakika kafa dağıtıp çıkıyoruz. onda da kırk saat sayfa yenileyip muhabbet mi edeyim.

2020 edit'i: bu nasıl bir ergenliktir. bize mesaj atanlara geri dönüş yapalım lütfen.
  • birde bunların okumadım diye geri donenleri vardır akıllara zarar.
  • o an yazamamıştır. okumuştur ama durumu yoktur...

yazmak istememiştir. o an canı sizinle konuşmak istemiyor olabilir.

okumuştur, sonra yazacağını düşünmüştür, unutmuştur. dalgınlığına gelmiştir.

bakın bir sürü ihtimal...

üzmeyin kendinizi. yazacaktır nasıl olsa. yazmazsa siz de yazmazsınız bir daha, olur biter. yazarsanız da beklemeye devam edeceksinizdir, yine olur biter.

allah başka dert vermesin...
  • o yazarin edepsiz, terbiyesiz, burnu havada, saygisizin onde gideni oldugunun gostergesidir.
  • hangi bir mesaja döneceğim arkadaş. sekreter mi tutayım amk?
    sekreter?
    sek?
    ...
  • tüm mesajları açıp okumadığım için arada unutuyorum. kusura bakmayın gençler.
hesabın var mı? giriş yap