• müşteri memnuniyeti konusunda uçmuş firma.

kulak içi kulaklıklarda bulunan, kulaklığın dışını kaplayan süngerler benim için olmazsa olmaz şey. süngersiz kulağımda durmuyor alet o derece. epeydir kullandığım mx270 model kulaklığımın süngerleri kullanılamaz hale geldi. bu küçük zımbırtıyı nerde bulurum nasıl alırım derken aklıma mail atmak geldi belki onlarda bulunur diye. maili atar atmaz geri döndüler ve parçayı ücretsiz gönderebileceklerini söylediler.

bugün kargo elime ulaştı, 4 adet kulaklık süngeriyle birlikte bir de sennheiser marka kulaklık kılıfı göndermişler.

sennheiser gibi bi markaya böyle bi distribütör yakışırdı zaten, helal olsun.
  • sahibinden.com üzerinden ellerinde kalan hasarlı pakete sahip ürünleri ya da eski stok ürünlerini çok uygun fiyatla ve mükemmel müşteri ilişkileri sayesinde hızla servis ediyorlar. onay vermek için paketi açma gereği bile duymadım. bu kadar gözü kapalı güveni hakeden bir firma metan.
  • katı atık depolama sahalarından bolca çıkan, ve gelişmiş ülkelerde verimli bir şekilde elektrik üretilmesini sağlayan gaz.
  • sennheiser'ın türkiye distribütörü.
    inönü cd. devres han 96/2-b 80090 gümüşsuyu - istanbul
    telefon (+90) (212) 2933750/51
    fax (+90) (212) 2523966

ayrıca: http://www.metan.com/
  • bunları biliyormusunuz koselerinin birinde okuduguma gore eger klozetlerin icinde bir miktar su bulunmasaydı evde yangın cıkarabilecek olan gaz.
  • sözlükte, şimdiye kadar hakkında bir tane bile olumsuz yorum belirtilmemiş firma. genellikle, insanlar canı yandığı, hayal kırıklığına uğradığı veya sinirlendiği zaman bir firma hakkında olumsuz düşünceler belirtiyor sözlükte. işini doğru yapan firma hakkında olumlu görüş bildirmek sözlük geleneklerinde yok. olmaması da doğal zaten. sonuçta, apartman görevlisini, her gün gazete ve ekmek getirdiği için tebrik etmiyoruz. işini yapıyor adamcağız. metan da sanırım böyle bir firma. sözlükteki memnun kullanıcı sayısı, hiç bir şikayet entry'si olmadığı göz önüne alındığında, işini çok doğru yaptığını açık bir şekilde görüyoruz. . benim de arızalı ve üretimden kalkmış bir kablosuz kulaklığımı işler hale getirmek için harcadıkları çabayı görünce müşteri memnuniyeti tavan yapıyor. kendilerini tebrik ediyor, hiç bozmadan bu politikayla devam etmelerini diliyoruz.
  • bilgisayar ve çevre bileşeni gibi ürünlerde abartısız türkiye için gelmiş geçmiş en iyi distribütördür. kaliteli hizmet, güleryüz, ilgi alaka, hızlı teknik servis ne ararsan bunlarda. bundan yaklaşık 1.5 yıl önce sennheiser'ın mx 470 kulaklığını almıştım o vakitler de çok övülüyordu ama biz böyle bir hizmet görmediğimiz için inanmış gibi yapsak da bir şüphe hep vardı. geçenlerde kulaklığımdan ses gelmemeye başladı, 1.5 yıl kullanılan bir kulaklık için (ciddi kullanım süresi, belkide ürünün max. saat kullanım ömrünü bile doldurmuş olabilirim) normal bir durum sesin gitmesi. heh dedim, metan efsanesinin kendini kanıtlaması için fırsat bu fırsat yolladım kulaklığı. sonuç: kargo gidiş-geliş dahil 5 gün içerisinde yenisi ile değiştirdiler.

mutluluktan ne yapacağımı şaşırdım, türkiye'de ilk defa bir firma sattığı ürünün sonuna kadar arkasında durmuş, sırf beni memnun etmek için, ürüne verdiğim paranın karşılığını aldığımı hissetmem için insan gücünü, ürününü, lojistiğini seferber etmiş, bunu da elinden gelen en kısa sürede gerçekleştirmişti. eh ben şimdi üzerinde metan'ın garanti belgesi bulunan toplu iğneyi, don lastiğini bile almaz mıyım? çatır çatır alırım. alınlarından öpülesi, başarıları yüzlerine yüzlerine vurulası insanlar!
  • dunyanin en canim benim teknik servis calisanlarini barindiran distributor. kendilerine 2 sene arayla 2 kez isim dustu; ben boyle sabir, boyle yardimseverlik gormedim. comertlikleri de cabasi. bi daha isim duserse "fazladan kulaklik lazim mi, hediye edelim?" demelerini bekliyorum. sikayetvar'a "bunlarin super hizmeti yuzunden diger markalardan sogudum" yazasim var, o derece.
  • okyanus tabanında, buzullarda filan oldukça yüksek miktarda "metan hidrat"(suda çözünmüş metan oluyor galba) depoları bulunuyor. bir şekilde bu depolar sıcaklık, basınç değişimiyle filan rahatsız edildiğinde, ki yer hareketleri, depremler filan da etkili olmalı bunda hatta okyanus altından petrol çıkarma işlemlerinin bile etkisi olabilir, bu arkadaş atmosfere salınmaya başlıyor. atmosferde karbondioksitten 60 kat fazla sera gazı etkisi gösterdiği söyleniyor (rakam konusunda çeşitli spekülasyonlar var galiba, bilemiyorum 500 kat filan da denmiş). yalnız metan yaklaşık 10 yıl içinde kaybediyormuş sera gazı etkisini, öte yandan karbondioksit 100 senede filan. neyse. kabondioksit emisyonları yükselip de küreselimiz de ısınmaya başladığı için bu metan rezervlerinin, buzulların erimesiyle filan, hareketlenip atmosfere salınacağı öngörülüyor, böylece küresel ısınmanın atmosfere karışan metanla birlikte çok daha hızlanacağı (60 kat!) ve bu ısınmanın, daha çok metan salınımını tetikleyeceği söyleniyor. sonra da bildiğiniz gibi kızgın kumlardan serin sulara atlıcaz buzulların tamamen erimesiyle, iklim tamamen değişecek. bu büyük metan salınımlarını durdurmanın yolu yok onun yerine karbondioksit salınımını azaltmak/durdurmak lazım geliyor, ki bildiğimiz gibi ormanlar bu konuda en büyük yardımcımız. bi de orman vasfını kaybetmiş arazi diye bir kavramımız var değil mi, çıldırmamak işten değil neyse.
    küresel ısınma meselesini geçersek, bir teoriye göre bermuda şeytan üçgeninde kaybolan gemiler, ani metan salınımları yüzünden batıyormuş.hmm, peki uçaklar? teori bundan bahsetmiyor, belki onlar da metan yüzünden patlıyordur. bilmiyorum. moralim bozuldu lan.
    p.s: methan hidroksit i metan hidrat olarak düzelten laredoya teşekkürlerimle.
  • yurtdışından aldığım cx-400 ii kulaklığım bozulduğunda kendileriyle irtibata geçtim. "faturasıyla beraber yollayın" dediler. yaklaşık 15-20 gün içinde yenisiyle değişim yaptılar. daha ben türkiye'den aldığım elektronik eşyalar arıza çıkartınca bir ton işle uğraşırken bu arkadaşlar hiç bir sorun çıkarmayarak gözlerimi yaşartmış, alkışı haketmişlerdir.
hesabın var mı? giriş yap