• (bkz: sjw) ve (bkz: y-chptroll) görünümlü (bkz: aktroll)
    regressive çakma solcu
    (bkz: kürtçü çom) (bkz: hdptroll)
    kısaca trollün her türlüsü tam bir ...
  • tam bir mal değneği.
    yazdığım entrye referans verip benle taşak geçiyor.
    bir de ben görmeyeyim diye engelliyor.
    (bkz: #159817699)
  • ekşi sözlük meriçlerinden. kadın tavlamak için atmayacağı takla yok. cevap alamadığı kadınların nick altını kirleten değişik bir yazar.
  • başlığımda bana 3 farklı eleman laf atmış. üçünün de dediği hiçbir şeyle uzaktan yakından alakam yok. sözlüğü yıllardır kullanıp hiçbir zaman emin olamazdım doğru bir şeyler yapıyor muyum yapmıyor muyum diye, sayenizde emin oldum arkadaşlar :)

ilk elemanın başlığına girilen bir entry: (bkz: #117419531) - kadın düşmanı çomar - engelle, başlıklarını engelle.

ikinci elemanın başlığına girilen ve en çok beğeni alan entry:
    (bkz: #108298014) engelle geç

üçüncü elemanın başlığına girilen ve en çok beğeni alan entry:
    bir fenerbahçeli olarak utandığım troll, bunlar gerçekten akıl hastası tedavi görmesi gereken insanlar. (bkz: #157980994)

bir başka entry (bkz: #158619158) "bu eleman yakın zamanda uçurulmuştu, yeniden gelmiş trollüğe devam ediyor. bunu kalıcı olarak uçurana kadar şikayet etsin herkes. zira tamamen kuralsız, iftira ve hakaret dolu entry giriyor. illa bu sözlükte bunu fark eden yöneticiler vardır."

(bkz: #157999558) gs li olduğunuzu anlarsa nick altiniza "kadınlara küfür eden yazar" gibi ishallerde bulunur.

bu elemanların başlıklarına girip nasıl insanlar olduğunu belirten herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap