• ciddiyetsiz, boş insan. ecevit'le ilgili twit'ini silmeden alıntılayalım.

"the bomber's name is ecevit şanlı, a dhkp-c member. (ecevit is the surname of a late leftist prime minister. so, a family tradition here.)"
  • "babası ne ki, oğlu ne olsun" diye düşündüren zat.
    yazdığı cümleyle tıyniyetini bir kez daha ispat etmiş sadece. biliyorduk aslında, gerek yoktu tekrarlamasına, ama kendi takdiri tabii.
    yine de, liboş tayfasının nasıl akıl ve kişilik yoksunu olduğunu, düşünce denen eylemden bi haber olduğunu, bir kez daha bu kadar net gösterdiği için; amiyane tabirle "ne mal olduğunu" tekrardan beyan ettiği için kendisine müteşekkirim.
  • bana sanki "bombacının adının ecevit olması sol bir aile geleneğinden geldiğine işaret olabilir" demek isterken ingilizce konusunda sıçmış gibi geldi son yazdıkları.

hiç takip ettiğim bir adam değil ama bu cümleleri şu anda eleştirildiği anlamda yazacak kadar pervasız olabileceğini sanmıyorum. öyleyse büyük felaket zaten.
  • oldukça geniş küfür hazneme rağmen kesinlikle hakettiği kadar küfredemeyeceğime inandığım yırtık prezervatif mahsülü kişilik. keşke baban 2 kat taksaydı mustafa.
  • attığı twite baktım. ingilizcesinde sıkıntı var, sıkıntının kaynağı da, büyük ihtimalle, 140 karakter sınırıdır fakat bu adamın twitinden, "ecevit'e terörist diyor" anlamını çıkartmak için, gerçekten kötü niyetli olmak lazım.
  • kendisi liberal muhafazakar denen ucube düşünce tarzına mensup olduğundan hem liboşlar, hem de dinciler "ama öyle demek istemedi, ingilizcesi yetersiz" falan diyerek, saçma twitinin savunmaya çalışmışlar. kandırmayalım birbirimizi. hepimiz biliyoruz ki, en gerizekalı hazırlık öğrencisinin bile yapmayacağı böyle bir hatayı mustafa akyol'un, gayet iyi olan ingilizcesiyle yapması imkansız. tamam ecevit'e direk bombacı demek istememiş olabilir ama solu şiddetle özdeşleştirdiği, solcu deyince aklına terörist geldiği çok belli. işte mustafa akyol'un bu sol düşmanlığı, gerçek anlamda family tradition'dur. babası da bulduğu her fırsatta sola saldıyordu, doğal olarak mustafa da ona çekmiş.

http://www.youtube.com/watch?v=nvcprtollos
    (bkz: türk liberallerinin en kalitesiz liberaller olması/#31455977)
  • şu tweetini görünce https://twitter.com/…lish/status/297360143929192448 benim utandığım adam. bu ruh haline, bu hırsa, bu çirkinliğe ulaşmak için nasıl bir ortamda yetişmiş, neler dinlemiş cidden merak ettim ve adına üzüldüm.

bu arada isimler arasında kurduğu bağ ilkokul 2 seviyesinde bir zeka ile gerçekleştirilmiş. seviyeyi buradan anlayabiliriz.
  • taha akyol'un oğludur deyip geçelim. daha fazlasını hak etmiyor. yukarıda diyenler olmuş zaten. benim yazmama da gerek yoktu ama neyse yazmış olduk bir kere.
hesabın var mı? giriş yap