• pencerenin önünde salyangoz görmek, yumuşamış tek bir kedi maması tanesine doğru hareket etmesi, bize göre bir parmak hareketi ona göre çok uzun bir yol olması.
    mamayı alıp tam önüne koymak ve onun antenleriyle mamaya sarılıp yemesini seyretmek. sonra bir mama tanesini daha suya batırıp önüne koymak.
  • uyumak
  • sık gittiğim herhangi bir yerde favori park yerimin boş olması, mest oluyorum, bugün şanslı günüm diyorum
  • montun cebinde bulunmuş çekirdek tanesi.
  • siz ona uzun uzun bir şeyler anlatırken sevgilinizin oracıkta sizi dinleyerek uyuması. :)
    hele bir de anlattığınız şeyler sizin için çok ciddi şeyler ise neticesi daha tatlı oluyor. olmuşları veya olacakları neden bu kadar umursuyorsun ki, hayat mışıl mışıl uyumak kadar basit oysa ki, sokul yamacına, bir öpücük kondur ve sıcacık yatağında onunla beraber mışıl mışıl uyu işte. :)
  • çocukların odasındaki lambayı söndürmeye girerken uyuyan kuşu uyandırmamış olmak. her seferinde sıçrıyor, kanatlarını gerip gerneşiyordu. ben de nasıl bir yarmaysam ürkütüyordum kuşu. bugün parmaklarımın üzerinde yürüdüm, biraz da kilo verdim ayıptır söylemesi ondandır :) hem mutluluğum hem de hafiflemiş olmam.
  • çimenlere oturup sırtımı büyük bir ağaca yaslamak, çiçek açmış bir ağacı izlemek, ağacın yüksek bir dalına kurulmuş bir salıncakta sallanmak, çocukken merakla diktiğim kiraz ağacının kırmızı kirazlarla dolmuş güzelliğine bakmaya doyamamak, sonbahardaki o güzel renkleriyle ağaçlar...
  • televizyonda sevdiğin şarkıya denk gelmek. aslında istediğin an o şarkıyı açabilirsin ama farklı işte.
  • yağmurlu, bulutlu bir günde gök yüzünü izlemek, uzakta bir yerde bulutların dağılıp güneşin açması.
  • seçtiğin filmin gerçekten güzel olması
hesabın var mı? giriş yap