• kanımca black swan'ın tek kötü kısmı koreografileriydi onu da natalie kızımızın müstakbel kocası* hazırlamış. neyse allah bi yastıkta kocatsın ne diyelim.
  • benjamin millepied gibi bir karizma ile nişanlanmış ,üstelik hamile.
    kesinlikle kıskanılacak kadına oynuyor .
    zira; güzellik desen var ,eğitim desen harvard etiketi yeter,fransız bir erkek,mesleğinde azımsanmayacak bir başarı ve şimdi de 29 yaşında annelik
  • hamile kaldigi ve evlenecegi haberi karsisinda, ya benimsin ya topragin diyerek bir cinnet gecirmemin an meselesi oldugu guzel otesi.

ne hayallerim vardi oysa. evimin kadini olcektin natalie..
  • "kuğu canını senin" demek istediğim oyuncu
  • benjamin millepied bu adam natalie yi aldatir ustune cocukla da birakir buraya da yaziyorum. nerden mi biliyorum, ee bu saclari degirmende agartmadik, yuz mil uzaktan anlarim.
  • kısa saçın en çok yakıştığı kadın. üstüne tanımam.
  • leon filminde o yaşına rağmen olağanüstü bir oyunculuk sergilemiştir.
  • torpille aldığı roller ve attığı cicişlerim bakışları sayesinde ün kazanan vasat aktrist. türkiye nefretini aleni bir şekilde dile getirmesine rağmen ironik bir biçimde türk halkı tarafından çok sevilir.
  • leon'da ki performansı sayesinde bir nesli sübyancı yapan, v'deki performansı ile beni kendine taptıran; ancak oky sayesinde kendisini masturbasyon yaparken izlemek zorunda kaldığım aktris. ne çok severdim oysa ki.
  • mavi gözlerim ve sarı saçlarım olmadığı için sayesinde bunalıma girmekten kurtuldum. yok böle bi sadelik ve güzellik. dört dörtlük tabirine ilk örnek gösterilebilecek şahsiyet. mükemmellik. zevkle ve büyük bi hayranlıkla takip etmekteyiz kendisini.
hesabın var mı? giriş yap