• kimse beni sevmiyor kalpten, içtenlikle...
  • çünkü istemiyorum
    çünkü doğru kişiyi bulamıyorum
    çünkü ortada doğru düzgün iyi insan olduğuna dair inancım 0
    çünkü olgunlaşmamış bireylere bakıcılık yapmak istemiyorum
    çünkü anaç değilim
    çünkü kendime bile tahammülüm yok
  • -kültür farkından dolayı yarısı eleniyor zaten.
    -meslek gereği aylarca eve gelmediğin için kalan yarımın da yarısı elendi.
    -fazla duygusal olduğun için birazı daha elendi.
    -yaşıtların evlenmeye başladığı için biraz daha elendi.
    -geriye kalanlar içinde beğenmediklerini kenara koyunca 3 kişi falan kalıyor.
  • aşk sektörü bitti çünkü kimse aşık olamıyor
  • herkes aynı anda binlerce kişiyle konuşuyor çünkü. birinden hoşlansan, ona bunu bir günde söyleyen birkaç kişinin olduğunu bildiğin için, gidip bir şeyler hissettiğini söylemeye çekiniyorsun.

çünkü sen gerçekten hissetmiş olsan bile, yine onlarca kişiyle aynı kefeye konuyorsun. o yüzden gidip kendini açıklamaya uğraşıp herkesleşmekten kaçınıyor insan. o kadar hızlı yaşanıp, o kadar hızlı tükeniyor ki duygular ve insanlar o kadar benimsedi ki bu durumu yetişilmiyor. “sevgililiğin” anlamsal olarak karşılığı kalmadı ki.

debe editi: sevgili dostlar 5332672 tane mesaj gelmiş bu durumla ilgili, benim “sevgilisizlikle” ilgili derdim yok bu yalnızca bir durum tespitiydi ben çok mutlu bi adamım ayrıca kadın sanıp yürümeyin lütfen... öğütleriniz için teşekkürler yine de...
  • herşeyimi kaybettirdi ama kendimi kaybettiremedi demek isterdim. ama kendimi de kaybettim. artık gerek yok.
  • beceriksizliğimden. bu işleri cidden beceremiyorum. bi kızla çok rahat bi şekilde konuşabilirim, arkadaş olabilirim ama iş bu konulara gelince yapamıyorum. fiziksel anlamda da hiçbir sıkıntım yok. bir kıza gitsem ve konuşsam muhtemelen kabul eder ama sorun da konuşmak işte.
  • tipsizlik
    gerçekçi olmakta fayda var. hep bu gerçeği kabul edemeyişten kaynaklı bu durumlar.

edit : de/da hatası yaptığım içinmiş düzeltme geldi.
  • ruhuma hitap eden, ortak zevklere sahip olduğumuz, olgun, spor yapan, yakışıklı, eğitimine önem vermiş, kendini geliştiren ve geliştirmeye devam eden, üretken ve kültürlü bir beyefendiyle karşılaşmadığım için.
    mutlaka bir şeyler eksik kalıyor ve o bağ oluşmuyor. bir denemek lazım diyorsunuz ama o eksik yönler bir şekilde patlak veriyor ve insanın keyfini kaçırıyor, hep zihnin bir köşesinde o yoksunluğu aklına geliyor insanın. bazen her şey tam olsa da olmuyor, (rastlamadım ama) yakın arkadaş gibi hissedilebilir, bazen öyle gelişiyor ilişkiler...
  • aklı olan kız beni napsın ? düzensiz bir hayat, karman çorman işler gelenin kafası çorba oluyor.
hesabın var mı? giriş yap