• özellikle (bkz: covid-19) nedeniyle evden çıkamadığımız şu günlerde, birçoğumuzun kaliteli zaman geçirmek adına dizi ve film izlemek için kullandığımız (bkz: netflix) platformuna * dediğimiz iç seslerimizden sesimizi duyurabileceğimizi inandığım başlık.
    benim önerim, içerik aramalarında türkçe dublajın olmasının daha iyi olacağı yönünde.

edit: çok fazla mesaj geldi, arkadaşlar ben de bu konulardan dertli olduğum için başlığı açtım. netflix ile uzaktan yakından bir temasım yok, bu başlık bir pr çalışması değildir.
  • recep ivedik serisi için verdiğiniz paraya yazık.
  • internette veya ekşi sözlük'te önerilen filmlerin çoğunu netflix'te bulamıyorum ve bu çok can sıkıcı.
  • yeniden izle var,
    izlemeye devam et var,

öve öve öküz edilince neymiş bu diye merak edip, 5 dakika ancak sabrettiğim recep ivedik’in yerleşeceği “aman uzak dur” listesi yok.
    top 10’de yardırmakta.
    hayır hepsini geçtim, “izlemeye devam et” diyor.

ulen bari silmeme izin vereydin.

edit : tarayıcıdan girilerek silinebildiğini hatırlatan yazarlara teşekkür.
    mobil uygulamada olmamasına mazeret olamasa da, hiç yoktan iyidir.

edit 2 : mobilden düzenleme için;
    _ tarayıcı açıp netflixe giriş yapıyoruz.
    _ masaüstü görünüme geçiyoruz
    _ sağ üstte beliren profil sembolüne tıklıyoruz
    _ açılan menüden hesap ayarlarına giriyoruz
    _ profil ve ebeveyn kontrollerinden hesabımızı seçiyoruz
    _ açılan menüden izleme etkinliğini görüntüle seçiyoruz
    _ filmi bulup kaldırmak için “tik” liyoruz
    _ çıkan mesajla, mutlu olup el çırpmak için 24 saat beklememiz gerektiğini öğreniyoruz;

“24 saat içinde, recep ivedik 6 netflix hizmetinde izlediğiniz içerikler arasından kaldırılacak ve içeriği yeniden oynatmadığınız takdirde bundan sonra size önerilerde bulunmak için kullanılmayacak.”

komik şey *
  • artık kendi listemizi yapabilmemiz gerek.
  • tarayıcıfsn girdiğinizde izleme geçmişinin silinebildiği bilinmeyen dijital platform.

asıl eklenmesi gereken, aynı listeme ekle gibi ben bunu izledim diyebilmemiz. sürekli daha önce başka yerde izlediklerimi gözüme sokuyor
  • eşcinselliği dayatmaniza gerek yok.
  • 23 nisan'da "young sheldon" isteriz.
  • altyazılar hem çok yanlışlarla ve eksiklerle dolu hem de sürekli "siktir" kelimesini okumak bir zaman sonra bayıyor. anladık olduğu gibi vermek istiyorsunuz ama insanın kendisine sürekli küfür okutturmak aynı etkiyi vermiyor.

bazı dizilerin bazı sezonlarının olmaması ve bazı çok bilindik filmlerin olmamasının basit sebepleri yok sanırım. getirin çabuk gibi altı boş sözler etmek istemiyorum ama bilinsin istiyorum yokluklarının sorun olduğu.

tv uygulamasında bir kere uhd/4k diye bir liste gördüm bir daha geri gelmedi. onu sabit bir seçenek yapabilirler.
  • iyiki var.
hesabın var mı? giriş yap