• eğer isterse kankası olabilirim. ve vöylece dini,resmi bayramlarda ve kendisinin seçebileceği özel gün ve haftalsr için kendisine mesaj atabilirim. amaç hatırlandığını bilmesi tabi.
  • özellikle son zamanlarda sebebini anlayamadığım, doğal bulmadığım, şansla açıklayamayacağım bir şekilde popüler olmuş kadın.

neden acep? nasıl acep?...
  • hayatı dolu dolu yaşayan sadece haber sunmayan cnn türk haber sunucusu.
  • çok ilginç insan. hem güzel hem çirkin, hem yaşlı hem genç, hem zayıf hem şişman.
  • şahsi kanaatimce; haftanın yedi gününü ahmet hakan ve didem arslan yılmaz arasında paylaştıran cnn türk'ün, akşam 9 sonrası yaptığı tartışma programlarında yer vermesi, moderatörlük yaptırması gereken hanım efendi. zira donanımlı, en azından dinlemesini bilen, siyaseti iyi takip eden ve gayet nokta sorular sorabilen bir haberci.
  • nevşin mengü hanım günlerdir şunu merak ediyorum. neden cümlenin sonunda ses tonunuz kayıyor?
  • nevşincim senin için bir kanal kurmayı düşünüyorum, adı nevşin tv. günde 8 saat ekranda sen ol istiyorum. geri kalan 16 saatte bal, macun satar yolumuzu buluruz. bana ulaş cv'ye gerek yok.
  • ismini her duyduğumda burnumuzun dibi nevşin mengü burnumuzun dibi hezeyanını hatırladığım ve hatırlayacağım haber sunucusu.
  • güzide ekşi sözlük yazarlarımızın diline dolanmış bağyan spiker. oğlum yapmayın lan. şimdi tv'de ekşi yazarları bana şunu bunu dediler diye konuşacak sinirli sinirli.
  • 10 dönüm tarlayı terlemeden çapalayacak güce sahip hanımefendi.
hesabın var mı? giriş yap