• 24 ekim'de saat 13 sularında sayın başbakanımızla besmele eşliğinde açacağımız alışveriş merkezi. yinede başıma birşey gelecek diye korkuyorum.
  • içindeki ofislerin 2-3 milyonlara satıldığı acayip yer.

üstelik 500 metre kare falan dedikleri bi ofise gittim geçen. sahipleri de 500 metre kare diye bayılmış 2 milyonu.

bi girdim içeri lazer metre ile ölçtük. 200 den az içerisi. brüt hesap 500 diye almışlar. ofisleri kabadan teslim ettikleri için ince işini alırken tabi adam senden 400-500 metrelik istekte bulunuyor ama içerisi 200.
  • toplu konut idaresi, garibanı ofis sahibi yapabilsin diye pasifik inşaatın yardımlarıyla bitirmiştir burayı. ondan sonra odtü'den yol geçmeyince olmaz tabi.
  • başbakan dolaşırken, önünden geçtiği victoria's secret mağazasının kepenklerinin indirildiği avm'dir. kepenkler daha sonra yeniden açılmıştır. kepenkler açıldıktan sonra başbakan korumaları, mağaza ve avm yetkilileri bilindik oyunu oynamaya başlamışlardır.
  • konu ile ilgili şöyle de ilginç sorular var, yerinizde olsam bir bakardım: http://www2.tbmm.gov.tr/d24/7/7-11857s.pdf
  • şu saatten itibaren açılan her avm gibi bir çirkinlik abidesi olmaktan ileriye gidemeyecek beton yığını.

bir de açılışı ile ilgili avm yönetiminden gelen mailde tayyip'in teşrifleriyle 24/10'da açılacağı belirtilmişti.
  • ağaç katliamının neden yapıldığını anlamamıza yarayan
    aveeme....

akrabaların keselerine biiin bereket olsun.

madem sadece parfum kozmetik satan viktorya sıkrıt tan fena olacan,
    vermeyeydin dükkanı
    kepenkler kapanıyor açılış sırasında
    ooyy çoook ayıpçı bu sikrıt viktoryası .........
    bunlaaaar hep ayıp.
  • henüz inşası devam eden ama ne hikmetse açılmış olan hede. işin komiği armada'nın eski dar, tıkış-pıkış binasının daha da dar, sıkıcı olanını buraya dikmişler. gittim, girdim ve on dakika sonra çıktım. tamamıyla faaliyete girince bi daha gidip bakarım belki. ama belki.
  • yürüyen merdivendeyken üstteki akvaryumumsu şeyden kafama su damlayan avm.
hesabın var mı? giriş yap