• daha ben ortaokuldayken, atatürk lisesi bahçesinde, önemli gün ve haftalarda, abilerimiz onur ve kutsal çalar harun da brutal söylerdi, bize de headbang yapmak düşerdi. hey gidi günler.

bana küçük yaşta metal müzik dünyasının kapılarını araladıkları için teşekkürü borç bilirim.
  • uzun zamandır ucundan köşesinden takip ederim. ınstagram hesabı açtı geçenlerde şimdi sık sık denk geliyorum videolarına da; bu adam çok güzel zil kullanıyor abi. öylesine gezerken videosu denk gelince istemsizce sonuna kadar izlettiriyor, hatta baştan tekrar sarıyor insan.

yanılmıyorsam ülkedeki bıktırılmış müzisyenlerden bir tanesi. var olsun.
  • turk metalinin en yetenekli davulcularindan biri. calarken etrafindaki herkesin bakakaldigi sahsiyet.
  • çok güzel çalan, fakat mütevaziliği ve sıcaklığı elden bırakmayan bir eleman. ankara' da düzenlenen death grubunun solisti chuck' u anmaya yönelik konserde de çaldığını duydum ama gidemedim. requiem diye grubu vardı, seha vardı, kutsal vardı felan, şimdi ses seda yok, hepsi de çok iyi müzisyenlerdir oysa...
  • (bkz: yuh artık)
    (bkz: oha)
  • türkiye'nin en özgün davulcusu.
  • kendisini ilk olarak passage sahnesinde görmüştüm. passage'ın her hafta çıkan gruplarından birisiyle birlikte sakin sakin davulunu çalıyodu. dillere destan yakışıklılığı ve karizmasıyla benim de dikkatimi çekmişti ve o gece boyunca epey göz göze geldik*. sonradan ve şimdi öğrendiklerime bakacak olursak da tnk gibi türkiye piyasasında yer etmiş gruplarla da çalışıyormuş meğerse. amatör falan değil yani ki o performansla amatör kalması şanssızlık olurdu. ayrıca 2011 yılı haziran ayında da ankara atatürk anadolu lisesi bahar şenliğinde aynı sahneyi paylaşmışız. tesadüfler silsilesi...
  • (bkz: müzik insanları)'ndandır. topluluğun facebook grubuna güzide davul çalışmalarını sıklıkla bırakmaktadır.
  • aynı zamanda cidespherede çalan ve milletin "öeyh bateride yaratık var" tepkilerine sebebiyet veren yetenek yumağı.
  • foreplayle çalıyor kendisi bu aralar.
hesabın var mı? giriş yap