• geçen sene öss arefesinde gündeme gelen, şu sıralar esamesi okunmayan şişko çizgi karakter.

bu sanal lavuk test canavarıydı, hırslıydı... zırt pırt ekrandan pörtleyen bannerı vardı. sözlüğe her girişimizde çıkardı. bunun sınava nasıl tosur tosur çalıştığını, kaç bin soru çözdüğünü ve çoğu zeki fakat haylaz öğrenciyi sınavda kesin donunda sallayacağını anlatan entyler günlerce gündemdi..

ben de o dönemde bizim biraderi her pataklamak isteyişimde bu zahiri rakibi kendisine gösterir, "bak işte böyle danalar koyacak sana tembel herif. zaten senden bi bok olmaz!" türünden son derece moral veren yaklaşımlarla köteğe bahane bulurdum.

mamafih bizim birader geçen yıl itibariyle kendisinden beklemediğimiz ölçüde iyi bi okulda şimdi. (ne de olsa kimin kardeşi...) ortamlarda ceylan gibi sekiyodur kerata. velakin ipnator baydemir unutuldu gitti, gazel oldu. şu hayat ne tuhaf, vapurlar falan...
  • sol gözünün hipnotik güçleri olduğu söylenir.
  • habire kafa sallayan ki$i.
    (bkz: onaylayan kopek)
  • fısıltı gazetesi'nden aldığımız duyumlara göre sınavı kötü geçen tek dişi kalmış canavar baydemir; ekşi sözlükte hakkında yapılan yorumlar nedeniyle kendine nazar değdiğini düşünmekte, ismi geçen internet oluşumunu mahkemeye vermeye hazırlanmaktadır. yolda gördüğü her minibüsün kendisine gireceği korkusuyla son bir ay evden dışarı bile çıkmayan baydemir'e öss 2004 soruları girmiş ve baydemir acil servise kaldırılmıştır. halen soruları sayıklamakta olan baydemir'e acil şifalar diliyoruz.. sendeyiz ahmet sourtimes.
    oxomoxo, istanbul.
  • sozlükte bir şeyler okumayı da iki kalem yazı yazmayı da kesinlikle güçleştiren, her bir başlığa tıkladığımda "n'olur baydemir çıkmasın karşıma" diye gece gece beni kutsal güçlere ricacı etmiş hakiki canavar. şu anda yan yatmış ve melül melül bakan kargo online banner'ı öyle güzel görünüyor ki gözüme. yolla'ya tıklayasım gelmiyor, korkuyorum sözlük.
  • oss 2004 ile "ayar manyagi baydemir" olmu$tur.

- baydemir nasil gecti?
    - iyidi ya, cemberler memberler, ucegenlerden dikmeler, aktim da geldim...
    - kac bo$ var?
    - 11.
    - biravo baydemirim.
  • hastasiyim kendisinin, her ciktiginda selam ediyorum o da titremeye basliyor...
  • (bkz: oss canavari)
  • sabah 5'e kadar test çözdüğü için büyük bi ihtimalle uyanamayıp sınavı kaçırmıştır.
hesabın var mı? giriş yap