• telefondan yaparım yine de insanlardan yardım isteyecek hale düşmem. zamanında kısa film projemi kimseye ağız kokusunu çekmemek için s7 telefonla çekmiştim.
  • öyküye bulut teknolojisini öğretecek, yedeklemenin gerekliliğini anlatacak bir tecrübe.

2 haftada 1 bilgisayarı formatlamak zorunda kalan biri olarak toplamda sıfırdan başlama sürem 30 dakikaya kadar indi.
  • macbook'u ile çektiği fotoğraf karşısında çok kötü oldum. ağlamaktan önümü göremiyorum mobil bankama giremiyorum. gözlerimi silebilmem için mendil lazım 50 tl yollayabilir misin? böylelikle yollay...
  • öykü'nün iyi bir öyküsü varsa, neden olmasın.
    .
    pr gerektirir.
  • hazır eller cebe girmişken benim de bir ipad pro'ya çok aşırı ihtiyacım var, diyerek eklemlenmek istediğimdir.

ya valla ihtiyacım olmasa yazmazdım.
    ipad pro + yeni çıkan touch pad'li bluetooth klavye. başka bir şey istemiyorum. gönlü zengin olan vardır, kablosuz kulaklık almak ister, hiç hayır demem.

üzgüncük.

lan kıza 30euro yardım eden olmuş bile. ne ara. üzgüncük-2 + kıskançlık.
  • lan arkadaş millet götüne don alamıyor, bunlar macbook peşinde. tez için sana word, excell yeter. 500 dolar 3500 lira ediyor. git yeni bilgisayar al mk dilencisi..

modern dilenciliktir...

edit: uyardılar, euroymuş.

500 x7,71 =3855 lira yapıyor. uyanık dilenci seni.
  • arkadaslar xs max telefonum makyaj yaparken yere dustu kamerasi catladi evde yastik ve kemerle poz veremiyorum lutfen cok zor durumdayim cok acil 11 pro max almam lazim nolur yardim edin. :( gercekten zor durumda olsam bunu istemezdim.

bazi fucking idiot arkadaslar mesaj atmis. ironi ne demek bilmeyen iki gram zekasiyla gercekten bana iphone alin dedigimi zanneden sevgili arkadaslar harbi ya dogustan sahip olmadiginiz beyninizi nasil gelistirebilirsiniz onu ogrenin. ya da salak salak mesaj atip itin gotune sokulmak icin beni yesillendirdin .. ama yormayin abicim yormayin. azcik zeka azcik sosyal zeka ulan cok degil azcik.
  • ne kolay anasını satayım ya. tez yazacağım, bilgisayarım bozuldu. 500 euro lütfen. macbook hem de :)

verileri hdd deyse kurtarmanın internette bir sürü yolu var. ucuz takoz bir bilgisayar istese eyvallah. illa macbook kullanacak. tamir ettirmesi lazım.

öğrenciyken macbook alması zaten profili anlatıyor.

ya biz mi salaktık üniversitede paramız bittiğinde kupkuru makarna yedik, yine para istemedik kimseden.
hesabın var mı? giriş yap