97 entry daha
  • herkes başlığı yanlış anlamış bence.

bilinçli motosiklet seçmeyenlerin en çok tercih ettiği motosiklet soruluyor dostlar. millet iyi motor kötü motor muhabbeti yapmış. konu o değil ki.

harley mesela. gerçekten şekil için alınacak motor. türkiye için hiç fonksiyonel değil ama bu, onu alanın motordan anlamadığını göstermez elbette.

bence mt07, asla alınacak motor değil. gücüne göre zayıf kasa, kötü yol tutuş, fazla agresif, hiç bir elektronik destek yok falan. ayrıca çirkin de. bunu alan ancak ucuz diye alıyor olabilir. iyi bilinçli zevkli motorcu mt07 almaz bence.

sonra küçük cc enduro alanlar. suzuki v storm 250, ktm adv250 falan. 250 cc adv olmaz. saçma. adv uzun yol motorudur ama 250 cc ile uzun yol mantıksız. işin doğasına ters.

küçük cc racing makineler de öyle. r25 falan. racing dediğin makine, çok yüksek hız, hızlanma ve frenajda sağlam durmak, rüzgar yememek için falan deponun üzerine yatılarak kullanılır. gidon aşağıda falan. peki 36 beygirin neyine yatayım? saçma. mantığa aykırı.

barkın ducati monster videosunda hipsterlar için bunu demisti. ducati alırlar ama zerre motordan anlamazlar diye. onun yalancısıyım. ama rahmetli büyük üstattı. dogrudur herhalde dediği.

ve benim tespitim tabii ki gs tayfası. yine barkın baston oturuş derdi. gsçiler arasında üstatlar vardır ama bir b.ktan anlamayıp gs alan da çok bence. bir yazarın dediği gibi kalantor tayfa.

ben triumph sahibiyim. motorumu öyle ince eleyip sık dokuyarak aldım ki b.kunu çıkardım piyasanın. iddialı olamam, kibirdir ama yeterince anlayıp aldım. hem ihtiyacıma hem de verdiğim paraya göre en iyisini aldım bence.
  • goldwing… motorun dili olsa kendisi de söylerdi.
  • honda dominator nx650 değildir ahdjdkd

kıps
  • (bkz: elektrikli motor)
    bmw k serisi
    bmw elektrikli
  • goldwing ler forza lar hava da uçuşuyor. siz şaka mısınız ya söyleyin neye binilir ona binelim
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap