• bu peb var ya. mimar olana kadar katil de olur herade. hocalarini katleder en basta da. dun sabah hocanin ustune kuscakmis da yetisememis. saglik olsun be peb, bi ara gider beraber kusariz. gecmis olsun... omuz hazir beklio...
  • şeker! paso uzuluyo biseylere, soora gelip bana annatiyo. ben de dinniyom (iyi dinnerim). morali duzelip gidiyo, sora gene biseye cani sıkılıyo. sora gene geliyo... bu hep boyle oluyo. sikayet eden var mi? yok... eee???
  • vasatın altında müzik bilgisi olan arkadaşım.mimar adayı...hekır da olabilir..
  • 15 dakikada bi düzenli olarak "yani ben artık geceleri çizim yapmicak mıyım? gerçekten mi?" diyen ve 1 hafta sonra -inşallah- mimar olacak olan..
  • yine dayanamadı ve upuzun saçlarına veda etti..
  • artık ellerini, kollarını, bileklerini ve parmaklarını sigortalatmak isteyen bir kişi. en lazım oldukları anda bir kazaya kurban gidiveriyolar çünkü.
  • dünyanın en uykucu ablası, yanıma alıcam seneye :)
  • pek bir özlediğim hatun kişi... yarıda kaldı gece sohbetleri. ama mutluymuş ya, bir şişe şarabın vakti geldi*
  • biz şarabımızı erteledikçe, bizi erteleyenlere yenik düştüğümüz istanbullum...
  • bar dedim çizermisin dedim "uçarım sen ne diyosun" dedi. geldi yanında tatlıyala. seçtik gösterdik bir kaç değişiklik istedik çizicem dedi. projemizi anlattık beğendi. katkılarına sonsuz teşekkür edicez ilerde. bide saçlarını kestirmiş bu. hala şu kadarcık bişey ama hiç değişmemiş. mutlu gördük kendisini böyle atlıyo zıplıyo çok hoş.
hesabın var mı? giriş yap