• yan ofiste çalışan hafif kırık kızdan duyduğum übermensch tümce.

tam olarak ''kızım geberecem sıkıntıdan da bugün bir psikolog 200 lira. oraya gideceğime nine west ayakkabı alırım, kendimi daha iyi hissederim'' dir.

ben alt kata çay içmeye gidiyorum.
  • beni anlayabilecek hemcinsimin sarfettiği cümle olmuş. çok beğendim, çok takdir ettim kendisini.
    ben de dövme sildirip saçlarımı boyatmayı planlıyorum mesela aynı mantıkla.

... 7 yıl sonra
  • ayakkabıyı topuklu alıp dildo gibi kullanırsa daha mutlu olacak kızdır
  • davasında haklı kızdır. hafif depresyon alışveriş, yeni bir hobi edinme, yeni insanlarla tanışma vs gibi aktivitelerle atlatılabilir. ağır depresyonda olsa o lafı edemez zaten psikiyatriste koşar-dı heralde. sığ ya da boş değilsin kızım. kafaya çok takmadığın belli, geleceğin parlak, popon yusyuvarlak. nine westte açık mavi rugan çantalara bak çok güzel yapmışlar. öptüm kib. ulan istiyosunuz ki herkes salya sümük depresyon hırkasıyla gezsin...
  • olur olmaz her vakada antidepresanla tedavi öneren, psikanalizden bihaber bir psikoloğa gitmekle aynı geçici tedavi etkisine sahiptir.
    hatta nine west ayakkabı almak, bir süre sonra işe yaramadığı gayet ortada olduğundan yediğiniz kazığın boyutu açısından daha bile olumlu olabilir.
  • radyo reklamı tadında beyan.
  • çok mantıklı önerme. bak mesela psikiyatri çok mantıklı. senin beyninde x hormonu azsa ilaç alınca düzelirsin. bundan daha doğal bir şey yok. tabi burdan ilacı desteklediğim anlamı çıkmasın. peki ya psikolog? elle tutulur bir veri yok. tedavi 2 ay da 2 yıl da sürebilir. hatta sonunda düzelmeyebilirsin de. bana yalan geliyor. en iyisi o parayı zarada mangoda yemek. net.
  • yazar olmak isteyen hatun kişilerin alabileceği ilginç bir nick.
  • sahip olmanın mutluluk getirmeyeceğinin farkına varıldığında kafaya 3 kgluk top çarpma etkisi yaratacak önerme.
    yakında nine west kesmez, bir ayakkabı hiç kesmez.
    (bkz: sahip olunanların sonunda bireye sahip olması.)
hesabın var mı? giriş yap