• yan ofiste çalışan hafif kırık kızdan duyduğum übermensch tümce.

tam olarak ''kızım geberecem sıkıntıdan da bugün bir psikolog 200 lira. oraya gideceğime nine west ayakkabı alırım, kendimi daha iyi hissederim'' dir.

ben alt kata çay içmeye gidiyorum.
  • davasında haklı kızdır. hafif depresyon alışveriş, yeni bir hobi edinme, yeni insanlarla tanışma vs gibi aktivitelerle atlatılabilir. ağır depresyonda olsa o lafı edemez zaten psikiyatriste koşar-dı heralde. sığ ya da boş değilsin kızım. kafaya çok takmadığın belli, geleceğin parlak, popon yusyuvarlak. nine westte açık mavi rugan çantalara bak çok güzel yapmışlar. öptüm kib. ulan istiyosunuz ki herkes salya sümük depresyon hırkasıyla gezsin...
  • önce çocukluğa inmek gerekir. neden nine west?
  • olur olmaz her vakada antidepresanla tedavi öneren, psikanalizden bihaber bir psikoloğa gitmekle aynı geçici tedavi etkisine sahiptir.
    hatta nine west ayakkabı almak, bir süre sonra işe yaramadığı gayet ortada olduğundan yediğiniz kazığın boyutu açısından daha bile olumlu olabilir.
  • iyi yapar, bunu diyen kişinin gerçekten de psikoloğa gitmeye ihtiyacı olsa zaten giderdi, demek ki yok. öyle eften püften saçmalıklarla psikoloğun vaktini çalıp, ihtiyacı olanların gitmesine engel olacağına gitsin ayakkabı alsın rahatlasın daha iyi. konu kapanmıştır.
  • sürekli yaptığım şey.
    (mağaza/ürün opsiyonel.)
  • yazar olmak isteyen hatun kişilerin alabileceği ilginç bir nick.
  • fakirlik belirten "yıkıcı" cümle.

ortalama bir kişinin aylık 400 tl'sini psikologa gömmesi için; bu giderinin nereden baksan gelirinin yirmide biri falan olması gerekir. adam ayda iki bin tl kazanıyorsa karnını doyurma, giyinme, barınma ihtiyaçlarını ön planda tutacak tabi. yazın sıcağında sokaklarda aç bilaç, üstelik nine west ayakkabısız dolanıp da psikologa 400 tl ödeme yapmak zaten başlı başına bir psikolojik travma sebebi. doğrusu psikolog giderlerini sigortanın karşılıyor olması olurdu.
hesabın var mı? giriş yap