• asırlık türkiye cumhuriyeti devletinin sonunu getirmeye yemin etmiş gibi davranan şahıs.
  • erdoğan erdoğan erdoğan :)))

https://www.youtube.com/shorts/mcymrdzgo-0
  • asgari ücretin yüzde 5 i ile ancak 5 lt sıvıyağ alınıyor. bu zenginlik ile bir 5 milyon suriyeli daha alabiliriz.

arz ederim.
  • tekrar bu başlıktayım.

senin başarılı olmanı, ülkenin ve toplumun çıkarlarını düşünmeni çok istedim reis. vallahi. sana hiçbir zaman rey vermedim ama içten içe, diğerlerinin kazanamayacağını bildiğimden, bunu çok istedim.

yapamadın. yanındaki donanımlı adamları da piç ettin. birkaç tane kaldı o adamlardan, onları da piç ediyorsundur, eminim. bu sefer sonun kötü gözüküyor. çünkü kazanma ihtimalini neredeyse hiç görmüyorum. şu ekonominin, eğitimin, sağlığın, tarımın başına bilen adamları getirseydin ne olurdu? neren eksilirdi? böyle daha mı iyi oldu?

ne diyeyim, 20 senemizi piç etmene rağmen çok kötü düşünemiyorum senin hakkında. kapan ömrünü hapislerde geçirmeni ve farklı muameleler görmeni istemiyorum. rahat bir emeklilik geçirmen dileğiyle. öbür tarafta verecek hesabın çok.
  • keşke ismi zecep ayyip merdoğan olsaydı dediğim cumhurbaşkanı.

ismini yazarken rte yerine daha münasip bir kısaltma kullanmış olurduk.
  • dünyanın en şanslı insanı. tüm kötü hamlelerine rağmen her seferinde zar kendisine geldi ama bu kadar kötü hamlelerin mutlaka bir bedeli olacaktı. iyi zarlar sayesinde 5 sene önce yaşanması gereken derin bir kriz bugün su yüzüne çıktı. aslında bu durum ülke için kötü bir şey, çünkü gerçekle geç yüzleştiğimiz için daha büyük bedel ödeyeceğiz.
  • 5 lt yağ 200 tl
    benzin 20 tl

temel ihtiyaçlar bunlar ve bunların pahalı olmasının tek sebebi sen ve tanrı kompleksin.

yenileceksin erdoğan, öyle tanrı kompleksiyle gidemeyeceksin bu dünyadan. o kompleksini yok edeceğiz. sonra seni ilah zanneden güruhlar kaçacak delik arayacaklar.

eylül ayında alabileceğim 200bin tl'lik araba şuan 500bin tl. bunun sebebi de sensin.
    sen bu ülkedeki 84 milyon insanın hayallerini yok eden şahıssın.

daha önce yazdım ama mahkeme kararıyla sildirdin, tekrar yazayım. sana kinim çok büyük. seni unutturmayacağım, göçüp gitsende asla ve asla seni unutturmayacağım..

rezilliklerinle anılacaksın her zaman bu ülkede.

tanım: türkiye cumhuriyetinin gelmiş geçmiş en kötü yöneten cumhurbaşkanı.
  • gün itibariyle sıvı yağın litresinin ortalama 50 tl, akaryakıtın litresinin 20 tl, un ve ekmeğinin geleceğinin ve fiyatının belirsiz, tarım ve hayvancılığın can çekiştiği, asgari ücrete yapılan zammın korkunç fiyat artışlarıyla iki ayda buhar olduğu, açıklanan resmi enflasyonun %55'i geçtiği, yapılan kdv indirimlerinin bir iki gün hariç marketlerin işine yaradığı, faturaların ev kiraları ile yarıştığı, inşaat ve müteahhitleriyle ünlü olduğu halde pahalılıktan neredeyse yeni inşaatların yapılamadığı, çoğu kayıt dışı 10 milyondan fazla ne olduğu belirsiz yabancının kimliği bile sorulmadan ülkeye doldurulduğu ve adeta istilaya dönüşen bu doluşmanın artarak devam ettiği, sağlık ve ilaç alanlarında da bir bilinmezliğin içine savrulduğumuz her gün bir bakanın affını isteyerek kaçtığı, suçluların cezaevi yerine dışarıda olduğu, evi arabayı geçtik normal bir vatandaş için yeni bir bilgisayar ve hatta telefon almanın neredeyse imkansız hale geldiği dönemin cumhurbaşkanıdır.
  • ölüm haberini yazacak ilk kişi iban yazsın da müjdesini gönderelim
hesabın var mı? giriş yap